Certyfikacja produkcji i przetwórstwa w rolnictwie ekologicznym

Powrót

Lp.Imię i nazwisko / nazwaNumer klienta / certyfikatWojewództwoOgraniczenie
1"Błaszkiewicz" Grzegorz BłaszkiewiczPL-EKO-07-13511   ZACHODNIOPOMORSKIE
2"Kózka" Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Marcin BruździńskiPL-EKO-07-93006   WIELKOPOLSKIE
3Abramowicz Jan RomanPL-EKO-07-08573   ZACHODNIOPOMORSKIE
4Adamczewski WaldemarPL-EKO-07-08597   MAZOWIECKIE
5Adamowicz KrystianPL-EKO-07-18035   ZACHODNIOPOMORSKIE
6Adamus Beata JoannaPL-EKO-07-18091   DOLNOŚLĄSKIE
7AGRARIA CLAUDII Sp. z o.o.PL-EKO-07-17155  OPOLSKIE
8AGRO-BUD Sp. z o.o.PL-EKO-07-10410   LUBUSKIE
9AGRO-GR Sp z o.o.PL-EKO-07-21158  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
10AGRO-WEST Sp. z o.o. PL-EKO-07-19178   ZACHODNIOPOMORSKIE
11AgroFactory Sp. z o.o.PL-EKO-07-18082   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
12Agroland Sp. z o.o. PL-EKO-07-21147  ZACHODNIOPOMORSKIE
13AGROLIFE Sp. z o.o. AGROLIFE Sp. z o. o.PL-EKO-07-19122   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
14Agromex Firma Usługowo HandlowaPL-EKO-07-17942   PODKARPACKIE
15Alabrudziński Mariusz AndrzejPL-EKO-07-19012   KUJAWSKO-POMORSKIE
16Albiński MarianPL-EKO-07-15034   LUBELSKIE
17Alszko Piotr FranciszekPL-EKO-07-15099   PODLASKIE
18AMB Agro Sp. z o.o.PL-EKO-07-18139   ZACHODNIOPOMORSKIE
19Ambrosiewicz DariuszPL-EKO-07-08145   PODLASKIE
20Andrusiów JózefPL-EKO-07-20035   ZACHODNIOPOMORSKIE
21Andrusiów MagdalenaPL-EKO-07-21058  ZACHODNIOPOMORSKIE
22Andruszkiewicz RomanPL-EKO-07-11178   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
23Andrykiewicz Jan TadeuszPL-EKO-07-07305   LUBUSKIE
24Andrzejewski RobertPL-EKO-07-12023   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
25Andrzejuk SławomirPL-EKO-07-06123   PODLASKIE
26Antczak ZygmuntPL-EKO-07-04503   DOLNOŚLĄSKIE
27Appenzeller DorotaPL-EKO-07-06034   DOLNOŚLĄSKIE
28Arseniuk JerzyPL-EKO-07-12121   KUJAWSKO-POMORSKIE
29Arseniuk-Gawryszczak TeresaPL-EKO-07-17187   ŁÓDZKIE
30Atamańczuk ŁukaszPL-EKO-07-15152   ZACHODNIOPOMORSKIE
31Babalski Filip JanPL-EKO-07-90001   KUJAWSKO-POMORSKIE
32Babiarczyk BogumiłaPL-EKO-07-09245   MAŁOPOLSKIE
33Bachen Alicja WiktoriaPL-EKO-07-05837   DOLNOŚLĄSKIE
34Bagieński Artur JanPL-EKO-07-10512   ŁÓDZKIE
35Bajda StanisławaPL-EKO-07-16237   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
36Balcerzak SławomirPL-EKO-07-08862   MAZOWIECKIE
37Balcewicz ArturPL-EKO-07-21082   ZACHODNIOPOMORSKIE
38Balcewicz RafałPL-EKO-07-20156   ZACHODNIOPOMORSKIE
39Bała EmiliaPL-EKO-07-16264   PODKARPACKIE
40Banaszek Jarosław AdamPL-EKO-07-12055   MAZOWIECKIE
41Banaśkiewicz PiotrPL-EKO-07-16105   ZACHODNIOPOMORSKIE
42Bandurowska AnnaPL-EKO-07-16019   OPOLSKIE
43Bandurski Marek PL-EKO-07-04509   warmińsko-mazurskie
44Banek ŁukaszPL-EKO-07-18009   ZACHODNIOPOMORSKIE
45Baran Bartosz RobertPL-EKO-07-14077   DOLNOŚLĄSKIE
46Baranek Elżbieta i RyszardPL-EKO-07-01001   MAZOWIECKIE
47Baranowski Algiment JózefPL-EKO-07-18104   PODLASKIE
48Baranowski MirosławPL-EKO-07-21100  LUBUSKIE
49Barańska ElżbietaPL-EKO-07-21056   ZACHODNIOPOMORSKIE
50Barański MariuszPL-EKO-07-19046   ZACHODNIOPOMORSKIE
51Barczak MirosławPL-EKO-07-93003   POMORSKIE
52Barczewicz Piotr AndrzejPL-EKO-07-15085   POMORSKIE
53Barczewicz RobertPL-EKO-07-06225   POMORSKIE
54Barda Hubert WaldemarPL-EKO-07-21043  ŁÓDZKIE
55Barra GertrudaPL-EKO-07-06109   ZACHODNIOPOMORSKIE
56Barra IwonaPL-EKO-07-06108   ZACHODNIOPOMORSKIE
57Bartczak AngelikaPL-EKO-07-16071   ŁÓDZKIE
58Bartkowicki AndrzejPL-EKO-07-12415  LUBUSKIE
59Bartkowski MarcinPL-EKO-07-04510   KUJAWSKO-POMORSKIE
60Bartman Stanisław WojciechPL-EKO-07-10475   PODKARPACKIE
61Bartosik IrenaPL-EKO-07-17036   ZACHODNIOPOMORSKIE
62Bartosik JakubPL-EKO-07-15022   ZACHODNIOPOMORSKIE
63Bartosik Katarzyna AngelkaPL-EKO-07-11446   ZACHODNIOPOMORSKIE
64Bartoszczyk EmilPL-EKO-07-18028   LUBELSKIE
65Bartoszek MateuszPL-EKO-07-17191  LUBELSKIE
66Barwicki JerzyPL-EKO-07-05313   PODLASKIE
67Barwik ZdzisławPL-EKO-07-05707   KUJAWSKO-POMORSKIE
68Barzyńska Anna EwaPL-EKO-07-16119   łódzkie
69Basiński Tomasz PiotrPL-EKO-07-17131   LUBUSKIE
70Batko BogdanPL-EKO-07-09116   OPOLSKIE
71Baum TadeuszPL-EKO-07-20009   ZACHODNIOPOMORSKIE
72Bazan JustynaPL-EKO-07-21094  OPOLSKIE
73Bazan TadeuszPL-EKO-07-05137   PODKARPACKIE
74Bąbrych Bogumiła MarzenaPL-EKO-07-10612   MAZOWIECKIE
75Bechler Zofia SewerynaPL-EKO-07-20152   ZACHODNIOPOMORSKIE
76Bednarz Jadwiga TeresaPL-EKO-07-01134   PODKARPACKIE
77Bednarz WojciechPL-EKO-07-05183   PODKARPACKIE
78Bejda JerzyPL-EKO-07-10074   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
79Bejda PiotrPL-EKO-07-20125   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
80Bender Jacek GrzegorzPL-EKO-07-17023   MAŁOPOLSKIE
81Bereda WaldemarPL-EKO-07-16136   LUBELSKIE
82Bereza BogusławPL-EKO-07-05708   ZACHODNIOPOMORSKIE
83Berka RyszardPL-EKO-07-04515   KUJAWSKO-POMORSKIE
84Bernacka JoannaPL-EKO-07-04517   ZACHODNIOPOMORSKIE
85Bernacka MariaPL-EKO-07-04308   ZACHODNIOPOMORSKIE
86Bernatowicz AaronPL-EKO-07-04518   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
87BGW AGRO Sp. z o. o. PL-EKO-07-19131   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
88Białas MateuszPL-EKO-07-16153   ZACHODNIOPOMORSKIE
89Białasiewicz EdwardPL-EKO-07-05203   PODLASKIE
90Białek JadwigaPL-EKO-07-99001   DOLNOŚLĄSKIE
91Białek Bogdan AdamPL-EKO-07-16193   MAZOWIECKIE
92Białobrzeski RadosławPL-EKO-07-02005   PODLASKIE
93Biczkowski Kajetan TomaszPL-EKO-07-12474   WIELKOPOLSKIE
94Biel DanielPL-EKO-07-09057   MAŁOPOLSKIE
95Bielawska EwelinaPL-EKO-07-21154  KUJAWSKO-POMORSKIE
96Bielicka Anna MariaPL-EKO-07-13068   warmińsko-mazurskie
97Bielinis WitoldPL-EKO-07-04309   WIELKOPOLSKIE
98Bielińska InardaPL-EKO-07-03061   MAZOWIECKIE
99Bielka WojciechPL-EKO-07-10596   PODKARPACKIE
100Bielska Ewelina PL-EKO-07-92023   podlaskie
101Bieniek KazimierzPL-EKO-07-06065   DOLNOŚLĄSKIE
102Bieńkowska DominikaPL-EKO-07-18141   ZACHODNIOPOMORSKIE
103Bieszczad Stanisław PL-EKO-07-06161   kujawsko-pomorskie
104Biniek Jacek i AgnieszkaPL-EKO-07-04311   DOLNOŚLĄSKIE
105Binkowska MartynaPL-EKO-07-15105   DOLNOŚLĄSKIE
106Bińkowski MarcinPL-EKO-07-17061   MAZOWIECKIE
107BIO AGRO POLSKA Sp. z o.o. PL-EKO-07-21150   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
108Bio Farma Kolin Agata Tygielska PL-EKO-07-20017   ZACHODNIOPOMORSKIE
109BIO-CONCEPT PLUS ANDRZEJ BRZYSKI PL-EKO-07-20153   PODKARPACKIE
110Birosz PawełPL-EKO-07-05948   POMORSKIE
111Birosz AndrzejPL-EKO-07-15145   POMORSKIE
112Bloch UrszulaPL-EKO-07-05666   POMORSKIE
113Blueamber Plantacja Borówki Bohdan MarcinkowskiPL-EKO-07-06390   ZACHODNIOPOMORSKIE
114Błażejczyk Dariusz i AnnaPL-EKO-07-18106   LUBELSKIE
115Bobakowski KrzysztofPL-EKO-07-19089   MAŁOPOLSKIE
116Bober Jan StanisławPL-EKO-07-16022   MAZOWIECKIE
117Bobula Kazimierz PiotrPL-EKO-07-18001   PODKARPACKIE
118Bociek EmilPL-EKO-07-04523   DOLNOŚLĄSKIE
119Bociek Katarzyna UrszulaPL-EKO-07-12163   DOLNOŚLĄSKIE
120Boćwiński WitoldPL-EKO-07-08398   PODLASKIE
121Bodak JanPL-EKO-07-04524   MAŁOPOLSKIE
122Bodak MateuszPL-EKO-07-08192   MAŁOPOLSKIE
123Bodek JózefPL-EKO-07-08397  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
124Bogacz Janina PL-EKO-07-20091   ZACHODNIOPOMORSKIE
125Borkowicz BogusławPL-EKO-07-08020   POMORSKIE
126Borkowski AndrzejPL-EKO-07-06122   PODLASKIE
127Borkowski BłażejPL-EKO-07-08301   MAZOWIECKIE
128Borkowski Krzysztof RyszardPL-EKO-07-21054  ZACHODNIOPOMORSKIE
129Borkowski PiotrPL-EKO-07-19038   MAZOWIECKIE
130Borkowski RyszardPL-EKO-07-14063   PODLASKIE
131Borkowski Wiesław JanPL-EKO-07-12081   POMORSKIE
132Boroń Ewa MartaPL-EKO-07-19083   ZACHODNIOPOMORSKIE
133Borowiak Sławomir JanPL-EKO-07-16020   POMORSKIE
134Borowicki PrzemysławPL-EKO-07-05149   ZACHODNIOPOMORSKIE
135Bortel IreneuszPL-EKO-07-10174   MAŁOPOLSKIE
136Bortniczak DariaPL-EKO-07-21016  MAŁOPOLSKIE
137Botanica Usługi Sp. z o.o. PL-EKO-07-20098   OPOLSKIE
138Bramorski Tomasz JanPL-EKO-07-15038   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
139Branicki JarosławPL-EKO-07-10088   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
140Brejer MarekPL-EKO-07-21115   LUBELSKIE
141Brewczak DariuszPL-EKO-07-20026   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
142Brezgieł KrzysztofPL-EKO-07-11185   PODLASKIE
143Brezgieł RobertPL-EKO-07-16170   PODLASKIE
144Broc BogdanPL-EKO-07-10173   POMORSKIE
145Brodecka-Rus AnnaPL-EKO-07-02076   KUJAWSKO-POMORSKIE
146Brodowska Ewa DorotaPL-EKO-07-00201   MAZOWIECKIE
147Brol Katarzyna DanutaPL-EKO-07-15174   ŚLĄSKIE
148Bronk MarekPL-EKO-07-04314   POMORSKIE
149Broś Franciszek JózefPL-EKO-07-13202   MAŁOPOLSKIE
150Broś-Kusior Anna MałgorzataPL-EKO-07-20054   MAŁOPOLSKIE
151Bruliński SławomirPL-EKO-07-08070   MAZOWIECKIE
152Bryliński Ignacy AndrzejPL-EKO-07-08152   PODLASKIE
153Brząkała Paweł SylwesterPL-EKO-07-21105  KUJAWSKO-POMORSKIE
154Brzdąk RadosławPL-EKO-07-21050  ZACHODNIOPOMORSKIE
155Brzdąk Jacek LeszekPL-EKO-07-10210   ZACHODNIOPOMORSKIE
156Brzdąk JerzyPL-EKO-07-17060   ZACHODNIOPOMORSKIE
157Brzostowska ElżbietaPL-EKO-07-04010   DOLNOŚLĄSKIE
158Brzozowscy Iwona i JózefPL-EKO-07-93011   KUJAWSKO-POMORSKIE
159Brzozowski MateuszPL-EKO-07-93015   KUJAWSKO-POMORSKIE
160Brzozowski MirosławPL-EKO-07-10106   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
161Buczek MariuszPL-EKO-07-14124   PODKARPACKIE
162Buczyk JanPL-EKO-07-10135   OPOLSKIE
163Buczyk PiotrPL-EKO-07-10007   OPOLSKIE
164Buda BogusławPL-EKO-07-18157   LUBUSKIE
165Budek JacekPL-EKO-07-15164   ŁÓDZKIE
166Budowicz AdamPL-EKO-07-13114   PODLASKIE
167Budzyna JózefPL-EKO-07-10384   ŚLĄSKIE
168Budzyńska EwaPL-EKO-07-04531   LUBELSKIE
169Budzyński JarosławPL-EKO-07-04557   LUBELSKIE
170Budzyński Sławomir MateuszPL-EKO-07-20145   LUBELSKIE
171Buganik WacławPL-EKO-07-20133   LUBUSKIE
172Bujewska Edyta KunegundaPL-EKO-07-17166   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
173Bukowski AndrzejPL-EKO-07-12483   ZACHODNIOPOMORSKIE
174Bułgaryn KingaPL-EKO-07-08124   PODLASKIE
175Bunda EugeniuszPL-EKO-07-15062   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
176Burczyński Krzysztof AndrzejPL-EKO-07-17074   KUJAWSKO-POMORSKIE
177Burczyński MaciejPL-EKO-07-16093   KUJAWSKO-POMORSKIE
178Burda EugeniuszPL-EKO-07-09080   ZACHODNIOPOMORSKIE
179Burda KrzysztofPL-EKO-07-21034   ZACHODNIOPOMORSKIE
180Burdzy Rafał AdamPL-EKO-07-21153   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
181Burdzyluk TeresaPL-EKO-07-10350   LUBELSKIE
182Burzyńska AgnieszkaPL-EKO-07-06316   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
183Burzyński TomaszPL-EKO-07-06315   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
184Burzyński WitoldPL-EKO-07-06326   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
185Buziuk LeszekPL-EKO-07-20100   PODLASKIE
186Byczyk MieczysławPL-EKO-07-12155   LUBELSKIE
187Byrska-Stefanowicz JoannaPL-EKO-07-18041   DOLNOŚLĄSKIE
188Cabaj Anna PL-EKO-07-05626   podkarpackie
189Caban Agata DorotaPL-EKO-07-14129   LUBUSKIE
190Capaja DariuszPL-EKO-07-05210   DOLNOŚLĄSKIE
191Cepiak-Guzek JoannaPL-EKO-07-05211   MAZOWIECKIE
192CERVUS Ekologiczna Hodowla Jeleniowatych Marek SławińskiPL-EKO-07-11093   MAZOWIECKIE
193Chadaj ArturPL-EKO-07-17092   MAZOWIECKIE
194Chalimoniuk BarbaraPL-EKO-07-05696   MAZOWIECKIE
195Chechłowski Marian JózefPL-EKO-07-14042   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
196Chełski DariuszPL-EKO-07-07148   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
197Cherkowski Adam KazimierzPL-EKO-07-10447   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
198Chlebek AnnaPL-EKO-07-03015   MAŁOPOLSKIE
199Chlebek Jolanta i TomaszPL-EKO-07-15166   LUBELSKIE
200Chłopecki PrzemysławPL-EKO-07-21130   ZACHODNIOPOMORSKIE
201Chłus Witold TomaszPL-EKO-07-19153   MAZOWIECKIE
202Chołuj Zbigniew i AgnieszkaPL-EKO-07-04539   MAZOWIECKIE
203Chołuj ElżbietaPL-EKO-07-17133   LUBELSKIE
204Choma RyszardPL-EKO-07-14112   PODKARPACKIE
205Chomiczewski SławomirPL-EKO-07-04202   PODLASKIE
206Chorązka-Małysa "ASBIO" KatarzynaPL-EKO-07-03017   MAŁOPOLSKIE
207Chorążyczewscy Ewelina i Grzegorz PL-EKO-07-09107   dolnośląskie
208Chorążyczewski AdamPL-EKO-07-21009   WIELKOPOLSKIE
209Chrostowski Adam PL-EKO-07-13001   podlaskie
210Chruścicki Grzegorz MichałPL-EKO-07-17153   ZACHODNIOPOMORSKIE
211Chrzan MarcinPL-EKO-07-19045   POMORSKIE
212Chudy GrzegorzPL-EKO-07-03018   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
213Chudzik KazimierzPL-EKO-07-19066   PODKARPACKIE
214Chwesiuk MariaPL-EKO-07-15137   LUBELSKIE
215Chwesiuk RomanPL-EKO-07-19004   LUBELSKIE
216Chyl GrzegorzPL-EKO-07-15047   LUBELSKIE
217Chyl JerzyPL-EKO-07-16187   LUBELSKIE
218Chyrzyńska IlonaPL-EKO-07-04850   MAZOWIECKIE
219Ciastoń TadeuszPL-EKO-07-07108   MAŁOPOLSKIE
220Cichecki KrzysztofPL-EKO-07-18023   ZACHODNIOPOMORSKIE
221Cichecki WładysławPL-EKO-07-16041   ŁÓDZKIE
222Cichocka Marta AleksandraPL-EKO-07-18133   ZACHODNIOPOMORSKIE
223Cichocka PaulinaPL-EKO-07-20114   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
224Cichoń KazimierzPL-EKO-07-05281   PODKARPACKIE
225Cichoń Łukasz MarcinPL-EKO-07-08578   PODKARPACKIE
226Cichoń WiesławPL-EKO-07-12854   PODKARPACKIE
227Cichowski EugeniuszPL-EKO-07-15065   KUJAWSKO-POMORSKIE
228Cichowski HelmutPL-EKO-07-21184  KUJAWSKO-POMORSKIE
229Ciechiewicz MartaPL-EKO-07-13199   LUBELSKIE
230Cielica Monika EwaPL-EKO-07-21065   ZACHODNIOPOMORSKIE
231Ciepliński Waldemar JanPL-EKO-07-05029   POMORSKIE
232Ciepliński TomaszPL-EKO-07-21030   ZACHODNIOPOMORSKIE
233Ciesielski AlfredPL-EKO-07-05714   ZACHODNIOPOMORSKIE
234Cieszko AgnieszkaPL-EKO-07-08413   LUBELSKIE
235Cieśla MartaPL-EKO-07-20167   ZACHODNIOPOMORSKIE
236Cieślak Damian MarcinPL-EKO-07-19020   zachodniopomorskie
237Cieślak Krzysztof PL-EKO-07-19021   zachodniopomorskie
238Ciszek Anita KarolinaPL-EKO-07-18030   ZACHODNIOPOMORSKIE
239Ciszek LeszekPL-EKO-07-07602   ZACHODNIOPOMORSKIE
240Ciszek-Grycz Ewelina KarolinaPL-EKO-07-11554   ZACHODNIOPOMORSKIE
241Ciupka JózefPL-EKO-07-04020   ŚLĄSKIE
242Cupiał Agata EwaPL-EKO-07-18171   DOLNOŚLĄSKIE
243Czaja Rafał RobertPL-EKO-07-16109   WIELKOPOLSKIE
244Czajka Marek AdamPL-EKO-07-19073   LUBELSKIE
245Czaplińska ElżbietaPL-EKO-07-05141   ŚLĄSKIE
246Czarkowska SylwiaPL-EKO-07-06555   ZACHODNIOPOMORSKIE
247Czarkowski Ireneusz PL-EKO-07-08073   zachodniopomorskie
248Czarkowski WaldemarPL-EKO-07-06554   ZACHODNIOPOMORSKIE
249Czarnecka Mirosława AnnaPL-EKO-07-04894   LUBELSKIE
250Czarny ZbigniewPL-EKO-07-15159   LUBELSKIE
251Czech Reinhold PL-EKO-07-05952   opolskie
252Czeczko MarekPL-EKO-07-17071   LUBELSKIE
253Czerwiński AdamPL-EKO-07-16102   POMORSKIE
254Czeszel JanPL-EKO-07-03160   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
255Czudżak Aleksandra HannaPL-EKO-07-16228   DOLNOŚLĄSKIE
256Czudżak Piotr RomanPL-EKO-07-12151   DOLNOŚLĄSKIE
257Czuk LubomiraPL-EKO-07-10478   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
258Czyżewski Dariusz Gospodarstwo RolnePL-EKO-07-21077   DOLNOŚLĄSKIE
259Ćwidak WojciechPL-EKO-07-10232   ZACHODNIOPOMORSKIE
260Ćwikliński ArkadiuszPL-EKO-07-10470   PODLASKIE
261Ćwikowski RyszardPL-EKO-07-07024   PODLASKIE
262Dabulis Maria PL-EKO-07-09220   podlaskie
263Dajnowiec Iwona MariaPL-EKO-07-05364   POMORSKIE
264Danieluk PawełPL-EKO-07-04022   DOLNOŚLĄSKIE
265Danieluk AnnaPL-EKO-07-09365   DOLNOŚLĄSKIE
266Daniluk Katarzyna ElżbietaPL-EKO-07-17058   MAZOWIECKIE
267Daniluk WiesławPL-EKO-07-10255   LUBELSKIE
268Darasz Zbigniew PL-EKO-07-14105   podkarpackie
269Dawidziuk Bartosz HubertPL-EKO-07-08194   MAZOWIECKIE
270Dawidziuk ElżbietaPL-EKO-07-11163   MAZOWIECKIE
271Dawidziuk GrzegorzPL-EKO-07-21061  LUBELSKIE
272Dawidziuk-Werner UrszulaPL-EKO-07-11164   MAZOWIECKIE
273Dąbek PawełPL-EKO-07-12052   ZACHODNIOPOMORSKIE
274Dąbrowa Magdalena AnnaPL-EKO-07-20169   DOLNOŚLĄSKIE
275Dąbrowa Oliwier JakubPL-EKO-07-20168   DOLNOŚLĄSKIE
276Dąbrowski DariuszPL-EKO-07-04320   MAZOWIECKIE
277De Boer-Pawulska RenataPL-EKO-07-17111   ZACHODNIOPOMORSKIE
278De Valerio IzabellaPL-EKO-07-09172   ZACHODNIOPOMORSKIE
279Decker TomaszPL-EKO-07-93016   LUBUSKIE
280Delimat ZofiaPL-EKO-07-04023   PODKARPACKIE
281Depka Prądzyński AdamPL-EKO-07-06048   POMORSKIE
282Depka Prądzyński StanisławPL-EKO-07-07026   POMORSKIE
283Depka-Prądzyńska Grażyna ElżbietaPL-EKO-07-21015  POMORSKIE
284Dereń AnnaPL-EKO-07-10185   ZACHODNIOPOMORSKIE
285Dibowski Piotr ZdzisławPL-EKO-07-10567   POMORSKIE
286Dobosz KamilPL-EKO-07-21068  DOLNOŚLĄSKIE
287Dobosz ArturPL-EKO-07-20072   DOLNOŚLĄSKIE
288Dobrosielski KazimierzPL-EKO-07-20166   MAZOWIECKIE
289Dobrucki DamianPL-EKO-07-10689   ZACHODNIOPOMORSKIE
290Dobrucki TomaszPL-EKO-07-10632   ZACHODNIOPOMORSKIE
291Dobrzyń Marcin i TomaszPL-EKO-07-04719   PODLASKIE
292Dokudowicz ZbigniewPL-EKO-07-18057   LUBELSKIE
293Dolny MałgorzataPL-EKO-07-10652   ZACHODNIOPOMORSKIE
294Dołasiński WaldemarPL-EKO-07-09484   MAZOWIECKIE
295Domagała TomaszPL-EKO-07-12021   ZACHODNIOPOMORSKIE
296Domaradzka JózefaPL-EKO-07-20094   LUBUSKIE
297Domarecki Jan MichałPL-EKO-07-19084   LUBUSKIE
298Domarecki MichałPL-EKO-07-19087   LUBUSKIE
299Domaszewicz TeresaPL-EKO-07-20103   LUBUSKIE
300Domińczak DawidPL-EKO-07-21085  ZACHODNIOPOMORSKIE
301Dopadło MarekPL-EKO-07-93017   ZACHODNIOPOMORSKIE
302Dorosz KajetanaPL-EKO-07-20036   OPOLSKIE
303Dors Grzegorz PL-EKO-07-21063  ŚLĄSKIE
304Drab PawełPL-EKO-07-20085   ZACHODNIOPOMORSKIE
305Drab PiotrPL-EKO-07-18025   ZACHODNIOPOMORSKIE
306Dragański AndrzejPL-EKO-07-07004   ŚLĄSKIE
307Dransfeld Siegmund HeinrichPL-EKO-07-20140   OPOLSKIE
308Drażba TomaszPL-EKO-07-05419   PODLASKIE
309Drąg Agnieszka PL-EKO-07-17110   mazowieckie
310Drąszczyk Mateusz MariuszPL-EKO-07-18014   ŁÓDZKIE
311Drewa Leszek AdamPL-EKO-07-18174   POMORSKIE
312Drewek Zygmunt WojciechPL-EKO-07-13090   POMORSKIE
313Drewek-Kobyłka KatarzynaPL-EKO-07-13197   POMORSKIE
314Drewnicki MirosławPL-EKO-07-04024   DOLNOŚLĄSKIE
315Dręczewska ZuzannaPL-EKO-07-16168   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
316Drobiszewski KrystianPL-EKO-07-14108   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
317Drosio AdamPL-EKO-07-10258   LUBELSKIE
318Drożdż TadeuszPL-EKO-07-08328   MAŁOPOLSKIE
319Drożyński DamianPL-EKO-07-16018   KUJAWSKO-POMORSKIE
320Drózd AgnieszkaPL-EKO-07-12166   WIELKOPOLSKIE
321Drzewiecki PawełPL-EKO-07-05293   ZACHODNIOPOMORSKIE
322Drzewiecki WaldemarPL-EKO-07-08586   ZACHODNIOPOMORSKIE
323Dubaj BernadetaPL-EKO-07-19076   PODKARPACKIE
324Dubik Łukasz EdwardPL-EKO-07-20065   ZACHODNIOPOMORSKIE
325Dubilis Marek WiesławPL-EKO-07-05852   DOLNOŚLĄSKIE
326Duchowski WiesławPL-EKO-07-21125   ZACHODNIOPOMORSKIE
327Dudarewicz Dariusz WacławPL-EKO-07-17027   LUBUSKIE
328Dudek MaciejPL-EKO-07-21131   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
329Dudek Franciszek AntoniPL-EKO-07-07417   PODKARPACKIE
330Dudek JanPL-EKO-07-13138   LUBUSKIE
331Dudzin Magdalena AnnaPL-EKO-07-18158   MAZOWIECKIE
332Dunaj Dorota PL-EKO-07-10317   mazowieckie
333Duniec BożenaPL-EKO-07-11472   PODKARPACKIE
334Durasik GrzegorzPL-EKO-07-07060   MAŁOPOLSKIE
335Durecki KrzysztofPL-EKO-07-17103   ZACHODNIOPOMORSKIE
336Durecki Leszek AndrzejPL-EKO-07-17122   ZACHODNIOPOMORSKIE
337Dybała RyszardPL-EKO-07-10052   LUBELSKIE
338Dybowski Maciej KarolPL-EKO-07-16249   ŚWIĘTOKRZYSKIE
339Dyk MarekPL-EKO-07-11517   ZACHODNIOPOMORSKIE
340Dyl PiotrPL-EKO-07-08118   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
341Dyla-Szynklarz PatrycjaPL-EKO-07-19103   OPOLSKIE
342Dylicka IwonaPL-EKO-07-92007   MAZOWIECKIE
343Dziadek Ryszard AndrzejPL-EKO-07-18064   ZACHODNIOPOMORSKIE
344Dziadowicz IwonaPL-EKO-07-19044   ZACHODNIOPOMORSKIE
345Dziadowiec Andrzej PiotrPL-EKO-07-10024   MAŁOPOLSKIE Certyfikat cofnięty
346Dziaduś WojciechPL-EKO-07-16257   PODKARPACKIE
347Działo DariuszPL-EKO-07-17167   LUBELSKIE
348Dziczek BożenaPL-EKO-07-16186   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
349Dzida AdamPL-EKO-07-06603   ZACHODNIOPOMORSKIE
350Dzieciątek EdwardPL-EKO-07-04180   MAZOWIECKIE
351Dzieńkowski JarosławPL-EKO-07-12030   ZACHODNIOPOMORSKIE
352Dzieńkowski Wiesław JanPL-EKO-07-20135   ZACHODNIOPOMORSKIE
353Dzieruk DanielPL-EKO-07-16090   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
354Dzięgielewski JacekPL-EKO-07-17062   PODLASKIE
355Dzik CecyliaPL-EKO-07-11234   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
356Dziuba AdamPL-EKO-07-18121   POMORSKIE
357Dziura TadeuszPL-EKO-07-10897   PODKARPACKIE
358Dżugaj CzesławPL-EKO-07-05634   DOLNOŚLĄSKIE
359Eco-Bull Sp. z o. o.PL-EKO-07-10073   LUBUSKIE
360EKO-FARMA LUBIEŃ Sp. z o. o.PL-EKO-07-11023   WIELKOPOLSKIE
361Ekokonsulting sp. z o.o. PL-EKO-07-20080   MAZOWIECKIE
362Ekologia Mirsk Sp. z o.o.PL-EKO-07-01006   DOLNOŚLĄSKIEz wyjątkiem owiec o nr: PL100023432335, PL100023432342, PL100028091452, PL100028091469, PL100028091476, PL100028091483, PL100028091490, PL100028091506, PL100028091537, PL100028091544, które mogą być wprowadzone do obrotu po 15.03.2021 r.
363Ekologiczne Gospodarstwo Agroturystyczne Wańczykówka Sylwester WańczykPL-EKO-07-05695   DOLNOŚLĄSKIE
364Ekologiczne Gospodarstwo Andrzej PrzybycieńPL-EKO-07-90016   MAŁOPOLSKIE
365Ekologiczne Gospodarstwo Pszczelarskie "Eko-Barć 1954" Krzysztof Patalas .PL-EKO-07-97013   POMORSKIE
366Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Beata i Jacek RadomscyPL-EKO-07-06011   ZACHODNIOPOMORSKIE
367Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Emil Świniarski BiobraciaPL-EKO-07-08227   KUJAWSKO-POMORSKIE
368Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Mariusz Robert Kuryluk Mariusz RobertPL-EKO-07-96021   LUBELSKIE
369Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Przetwórstwo Mleka Marian NowakPL-EKO-07-96028   ZACHODNIOPOMORSKIE
370Ekologiczne Gospodarstwo Sadownicze EKO-OSTOJA Leszek Adam MikołajczukPL-EKO-07-10337   LUBELSKIE
371EKOLOMIA Sp. z o.o.PL-EKO-07-07471   DOLNOŚLĄSKIE
372EKOROL- CARO Sp. z o.o. PL-EKO-07-18155   ZACHODNIOPOMORSKIE
373Erdmann MałgorzataPL-EKO-07-07444   ZACHODNIOPOMORSKIE
374Erdmann RobertPL-EKO-07-12065   ZACHODNIOPOMORSKIE
375Eugeniusz Królikowski Gospodarstwo RolnePL-EKO-07-04082   MAŁOPOLSKIE
376Eule Romualda MariaPL-EKO-07-16205   LUBUSKIE
377EUROLAND Sp. z o.o.PL-EKO-07-07473   LUBUSKIE
378Fabiszewski PawełPL-EKO-07-10141   PODLASKIE
379Falkowski KrzysztofPL-EKO-07-15032   MAZOWIECKIE
380Farat Mariusz i GrażynaPL-EKO-07-04327   MAZOWIECKIE
381Farfułowski MirosławPL-EKO-07-16162   PODLASKIE
382Farma Drzonowo Sp. z o.o.PL-EKO-07-21049  ZACHODNIOPOMORSKIE
383Farma Ziołowa "Tymianek" Krzysztof WrońskiPL-EKO-07-08551   MAŁOPOLSKIE
384Faron JanPL-EKO-07-05385   MAŁOPOLSKIE
385Faron MarekPL-EKO-07-07343   MAŁOPOLSKIE
386Faron Tadeusz PL-EKO-07-06273   małopolskie
387Faron MirosławPL-EKO-07-20084   MAŁOPOLSKIE
388Farysej AnnaPL-EKO-07-21187  ZACHODNIOPOMORSKIE
389Fechner Anna ŁucjaPL-EKO-07-17158   LUBUSKIE
390Fedeńczak AgataPL-EKO-07-05718   ZACHODNIOPOMORSKIE
391Fedyniak JerzyPL-EKO-07-17015   ZACHODNIOPOMORSKIE
392Feleńczak JanPL-EKO-07-04568   MAŁOPOLSKIE
393Felsztyński LeszekPL-EKO-07-20069   ŁÓDZKIE
394Fiborek TadeuszPL-EKO-07-20158  LUBELSKIE Certyfikat cofnięty
395Fiećko TomaszPL-EKO-07-19051   PODLASKIE
396Fijałkowska-Bator AnnaPL-EKO-07-21006  WIELKOPOLSKIE
397Fijor Jan MarianPL-EKO-07-12089   MAZOWIECKIE
398Fikus AlicjaPL-EKO-07-07182   ZACHODNIOPOMORSKIE
399Fil JanPL-EKO-07-04329   MAŁOPOLSKIE
400Filip AdamPL-EKO-07-10142   ZACHODNIOPOMORSKIE
401Filipowicz AndrzejPL-EKO-07-05015   MAŁOPOLSKIE
402Findling Aleksandra i SławomirPL-EKO-07-95007   KUJAWSKO-POMORSKIE
403Firma Handlowa Daniel Gniado PL-EKO-07-17931   MAZOWIECKIE
404Firma Handlowo-Usługowa Wąsowski MirosławPL-EKO-07-16962   MAZOWIECKIE
405Fiszer BogusławPL-EKO-07-11255   MAZOWIECKIE
406Fituch Karolina IwonaPL-EKO-07-20015  ŁÓDZKIE
407Fituch Łukasz PawełPL-EKO-07-19031   ŁÓDZKIE
408Florczak ErnestPL-EKO-07-17156   ZACHODNIOPOMORSKIE
409Fordoński StanisławPL-EKO-07-93020   KUJAWSKO-POMORSKIE
410Formela StanisławPL-EKO-07-09409   POMORSKIE
411Forysiak Maciej PL-EKO-07-05220   dolnośląskie
412Franciszek Owczarek Gospodarstwo RolnePL-EKO-07-21102  ZACHODNIOPOMORSKIE
413Frankiewicz MirosławPL-EKO-07-11253   PODKARPACKIE
414Fraszczyk Aleksandra DominikaPL-EKO-07-16144   ZACHODNIOPOMORSKIE
415Frączkiewicz SylwesterPL-EKO-07-10378   MAZOWIECKIE
416Frelek AnnaPL-EKO-07-14002   MAZOWIECKIE
417Frelek Arkadiusz PL-EKO-07-14007   mazowieckie
418Frelek SławomirPL-EKO-07-12064   MAZOWIECKIE
419Fujarowicz Ewelina MariaPL-EKO-07-11494   PODKARPACKIE
420Fujarowicz MariaPL-EKO-07-00001   PODKARPACKIE
421Fundacja Nasz Dom PL-EKO-07-19060   LUBUSKIE
422Fundacja Polska Farma Ekologiczna "ECOFARM"PL-EKO-07-95004   POMORSKIE
423Fundacja Pomocy Wzajemnej BARKAPL-EKO-07-02020   WIELKOPOLSKIE
424Fundacja Terapia Homa PL-EKO-07-04331   MAŁOPOLSKIE
425Furmanek JanuszPL-EKO-07-19067   ZACHODNIOPOMORSKIE
426Futyma Katarzyna BeataPL-EKO-07-04574   WIELKOPOLSKIE
427Gabryel Aniela AstridPL-EKO-07-11437   WIELKOPOLSKIE
428Gabryel- Kopmann HannaPL-EKO-07-02126   WIELKOPOLSKIE
429Gacek DariuszPL-EKO-07-10016   DOLNOŚLĄSKIE
430Gadomski ArkadiuszPL-EKO-07-05017   MAZOWIECKIE
431Gadomski Marcin WitoldPL-EKO-07-10676   ZACHODNIOPOMORSKIE
432Gadomski MariuszPL-EKO-07-10675   ZACHODNIOPOMORSKIE
433Gajda AntoniPL-EKO-07-18048   LUBELSKIE
434Gajek JerzyPL-EKO-07-17017   LUBELSKIE
435Gajewska Gabriela PL-EKO-07-19042   zachodniopomorskie
436Gajewska MałgorzataPL-EKO-07-21176  LUBUSKIE
437Gajewski Józef StefanPL-EKO-07-12066   ZACHODNIOPOMORSKIE
438Gajewski RyszardPL-EKO-07-10009   MAZOWIECKIE
439Galanty DariuszPL-EKO-07-08459   PODLASKIE
440Gałażyn JanPL-EKO-07-05741   PODLASKIE
441Gałażyn ŁukaszPL-EKO-07-05743   PODLASKIE
442Gałęcki KamilPL-EKO-07-20018   WIELKOPOLSKIE
443Gałka RafałPL-EKO-07-19070   ŁÓDZKIE
444Gałka MartaPL-EKO-07-17177   ZACHODNIOPOMORSKIE
445Gałka Wiesław StanisławPL-EKO-07-12072   WIELKOPOLSKIE
446Gardygajło PatrycjaPL-EKO-07-18038   ZACHODNIOPOMORSKIE
447Gawęda JarosławPL-EKO-07-05719   POMORSKIE
448Gawęda MarekPL-EKO-07-07106   ŁÓDZKIE
449Gawęda ŁukaszPL-EKO-07-11081   POMORSKIE
450Gawinecki RadosławPL-EKO-07-93012   KUJAWSKO-POMORSKIE
451Gaworski KrzysztofPL-EKO-07-05842   MAZOWIECKIE
452Gąsiorowski AndrzejPL-EKO-07-08433   DOLNOŚLĄSKIE
453Gąska KrzysztofPL-EKO-07-08083   MAZOWIECKIE
454Geda JoannaPL-EKO-07-04768   ZACHODNIOPOMORSKIE
455Gemza MałgorzataPL-EKO-07-11276   ZACHODNIOPOMORSKIE
456Gębicki ArkadiuszPL-EKO-07-20129   ŁÓDZKIE
457Gęsikowski MichałPL-EKO-07-04035   MAŁOPOLSKIE
458Giec ŁukaszPL-EKO-07-15171   MAZOWIECKIE
459Gielnik DariuszPL-EKO-07-20089   ŁÓDZKIE
460Gierczyk IrenaPL-EKO-07-09049   MAŁOPOLSKIE
461Gierej Jakub PrzemysławPL-EKO-07-21075  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
462Giernacka HonorataPL-EKO-07-10113   ŚLĄSKIE
463Gleba Polska II Sp. z o.o.PL-EKO-07-16235   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
464Gliniecki Henryk BronisławPL-EKO-07-19105   MAZOWIECKIE
465Glinka Joachim MichałPL-EKO-07-20154   OPOLSKIE
466Gluba MirosławPL-EKO-07-18172   ZACHODNIOPOMORSKIE
467Gluz GrzegorzPL-EKO-07-19086   LUBUSKIE
468Gładoch JacekPL-EKO-07-08355   MAZOWIECKIE
469Gładysiak StanisławPL-EKO-07-03037   WIELKOPOLSKIE
470Głos RafałPL-EKO-07-18013   LUBELSKIE
471Głosińska JoannaPL-EKO-07-20062   LUBUSKIE
472Głowacki PiotrPL-EKO-07-21189  
473Głowaty MarcinPL-EKO-07-17030   PODKARPACKIE
474Głód Franciszek MarianPL-EKO-07-17193   DOLNOŚLĄSKIE
475Głód JoannaPL-EKO-07-04690   WIELKOPOLSKIE
476Goc-Zięciak MagdalenaPL-EKO-07-04039   ZACHODNIOPOMORSKIE
477Godek JacekPL-EKO-07-04579   KUJAWSKO-POMORSKIE
478Godek JakubPL-EKO-07-04584   KUJAWSKO-POMORSKIE
479Godek ZbigniewPL-EKO-07-18055   KUJAWSKO-POMORSKIE
480Golinia Anetta JustynaPL-EKO-07-20042   ZACHODNIOPOMORSKIE
481Goliński KrzysztofPL-EKO-07-18022   ZACHODNIOPOMORSKIE
482Gołasa PiotrPL-EKO-07-10001   ŁÓDZKIE
483Gołaszewski PiotrPL-EKO-07-11085   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
484Gołąbek Antoni BolesławPL-EKO-07-17159   ZACHODNIOPOMORSKIE
485Gołębiewski Wiesław PL-EKO-07-08077   podlaskie
486Gołębiewski MariuszPL-EKO-07-10583   MAZOWIECKIE
487Gołębiewski Tomasz WojciechPL-EKO-07-17174   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
488Gołuchowski MirosławPL-EKO-07-17004   ZACHODNIOPOMORSKIE
489Gołuńska ElżbietaPL-EKO-07-04581   POMORSKIE
490Gontarz WojciechPL-EKO-07-05021   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
491Gorczowski Paweł StanisławPL-EKO-07-05885   MAŁOPOLSKIE
492Gorczowski Bogusław PL-EKO-07-09400   małopolskie
493Gorczyca ZbigniewPL-EKO-07-18140   LUBELSKIE
494Gos MichałPL-EKO-07-05636   ZACHODNIOPOMORSKIE
495Gosk Teresa PL-EKO-07-16212   podlaskie
496Gospodarstwo Bytowo Aleksandra Kowalewska PL-EKO-07-16149   ZACHODNIOPOMORSKIE
497Gospodarstwo Cieszynka Sp. z o. o.PL-EKO-07-11218   ZACHODNIOPOMORSKIE
498Gospodarstwo ekologiczne CHATA NAD WISŁOKIEM PL-EKO-07-18050   PODKARPACKIE
499Gospodarstwo Ekologiczne "BARTEK" Bartłomiej RybaPL-EKO-07-05985   MAŁOPOLSKIE
500Gospodarstwo Ekologiczne "Eko-Barć 1954" Marek Patalas .PL-EKO-07-97023   POMORSKIE
501Gospodarstwo Ekologiczne "Kozia Łąka" Aleksandra SokołowskaPL-EKO-07-08010   DOLNOŚLĄSKIE
502Gospodarstwo Ekologiczne Jadwiga i Zbigniew Jaskólscy PL-EKO-07-18177   KUJAWSKO-POMORSKIE
503Gospodarstwo Ogrodniczo-Hodowlane "Zagroda na pograniczu" Joachim MarczinskiPL-EKO-07-19030   ŚLĄSKIE
504Gospodarstwo Rolne Borcz Zofia PL-EKO-07-11384   PODKARPACKIE
505Gospodarstwo Rolne Marzena Śpica PL-EKO-07-16103   KUJAWSKO-POMORSKIE
506Gospodarstwo Rolne "Bytowo" Jerzy GalaśPL-EKO-07-04573   ZACHODNIOPOMORSKIE
507Gospodarstwo Rolne "EKO-Lange" Stanisław LangePL-EKO-07-11321   KUJAWSKO-POMORSKIE
508Gospodarstwo Rolne "KRAUT" Marzena ŻebrakPL-EKO-07-15134   MAŁOPOLSKIE
509Gospodarstwo Rolne AGRO-EKO Marcin HorodeckiPL-EKO-07-05227   ZACHODNIOPOMORSKIE
510Gospodarstwo Rolne Aleksandra KłosPL-EKO-07-18040   POMORSKIE
511Gospodarstwo Rolne Bachanek AgnieszkaPL-EKO-07-11141   LUBELSKIE
512Gospodarstwo Rolne Bożena StefanowiczPL-EKO-07-10368   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
513Gospodarstwo Rolne Fujarowicz Renata PL-EKO-07-12431   PODKARPACKIE
514Gospodarstwo Rolne Grzegorz Tomczyk Stadnina „Kępa Rudzka”PL-EKO-07-06385  LUBELSKIE
515Gospodarstwo Rolne Iwona i Maciej Mostowy PL-EKO-07-13414   POMORSKIE
516Gospodarstwo Rolne Joanna JeznachPL-EKO-07-17014   MAZOWIECKIE
517Gospodarstwo Rolne Karol StefanekPL-EKO-07-21040  LUBUSKIE
518Gospodarstwo Rolne Kociołek - Małgorzata ErikssonPL-EKO-07-19176   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
519Gospodarstwo Rolne Krystyna Nikiel Krystyna NikielPL-EKO-07-04391   ZACHODNIOPOMORSKIE
520Gospodarstwo Rolne Kudyba JacekPL-EKO-07-18112  LUBUSKIE
521Gospodarstwo Rolne Lucyna Bowsza Ewa SzkudlarekPL-EKO-07-12116   WIELKOPOLSKIE
522Gospodarstwo Rolne Ługowski AndrzejPL-EKO-07-17024   ZACHODNIOPOMORSKIE
523Gospodarstwo Rolne Marcin TomalPL-EKO-07-05492   ŚWIĘTOKRZYSKIE
524Gospodarstwo Rolne Muzalewski DariuszPL-EKO-07-15102   KUJAWSKO-POMORSKIE
525Gospodarstwo Rolne Piotr OrłowskiPL-EKO-07-06154   PODLASKIE
526Gospodarstwo Rolne Rafał Lemański PL-EKO-07-21126  LUBUSKIE
527Gospodarstwo Rolne Remigiusz JanickiPL-EKO-07-21099   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
528Gospodarstwo Rolne Trzcińce Sp. z o.o.PL-EKO-07-07006   LUBUSKIE
529Gospodarstwo Rolne Zbigniew Smółka PL-EKO-07-21020   ZACHODNIOPOMORSKIE
530Gospodarstwo Rolne Zbigniew SołtysPL-EKO-07-16010   MAZOWIECKIE
531Gospodarstwo Rolne Żebrak PawełPL-EKO-07-20148   MAŁOPOLSKIE
532Gospodarstwo Sadownicze Jolanta i Rafał Smyk s.c.PL-EKO-07-20010   LUBELSKIE
533Gospodarstwo Sadownicze Marek SzczepaniakPL-EKO-07-19022   ŁÓDZKIE
534Gospodarstwo Stary Folwark Jadwiga GalaśPL-EKO-07-05883   ZACHODNIOPOMORSKIE
535Gospodarstwo Suflidowo Witold SuflidaPL-EKO-07-18037   ŁÓDZKIE
536Gozdalik Rafał JanuszPL-EKO-07-02024   MAZOWIECKIE
537Goździewski JacekPL-EKO-07-14043   MAZOWIECKIE
538Góraj PawełPL-EKO-07-03040   LUBELSKIE
539Górecki AleksanderPL-EKO-07-05720   ZACHODNIOPOMORSKIE
540Górecki Tadeusz ZenonPL-EKO-07-09481   MAZOWIECKIE
541Górnicki MateuszPL-EKO-07-21067  ZACHODNIOPOMORSKIE
542Górski AndrzejPL-EKO-07-07185   DOLNOŚLĄSKIE
543Góźdź MarekPL-EKO-07-04582   DOLNOŚLĄSKIE
544Góźdź BartłomiejPL-EKO-07-15144   LUBELSKIE
545Góźdź DominikPL-EKO-07-15141   LUBELSKIE
546Góźdź KrzysztofPL-EKO-07-05490   LUBELSKIE
547Góźdź MirosławaPL-EKO-07-05491   LUBELSKIE
548Grabowska AnnaPL-EKO-07-90006   PODLASKIE
549Grabowska Monika StanisławaPL-EKO-07-21083   POMORSKIE
550Grabowski ŁukaszPL-EKO-07-09098   PODLASKIE
551Grabowski ZdzisławPL-EKO-07-16059   MAZOWIECKIE
552Graczyk Adrian WojciechPL-EKO-07-18020   ŁÓDZKIE
553Grala MaciejPL-EKO-07-21167  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
554Grądzki WiesławPL-EKO-07-12339   PODLASKIE
555Grinholc WacławPL-EKO-07-04585   POMORSKIE
556Grobelny JanPL-EKO-07-18101   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
557Grodziski MarcinPL-EKO-07-12024   ZACHODNIOPOMORSKIE
558Gromala JanPL-EKO-07-05287   MAŁOPOLSKIE
559Gromala PawełPL-EKO-07-08089   MAŁOPOLSKIE
560Gronet-Przybylska AnnaPL-EKO-07-09286   ZACHODNIOPOMORSKIE
561Grontkowski Mariusz KrzysztofPL-EKO-07-19049   KUJAWSKO-POMORSKIE
562Groszek DamianPL-EKO-07-05543   OPOLSKIE
563Grotkowska Sylwia JoannaPL-EKO-07-17035   ŁÓDZKIE
564Gruca JózefPL-EKO-07-04333   PODKARPACKIE
565Gruca KarolPL-EKO-07-15031   MAŁOPOLSKIE
566Gruchot-Ostrowska Katarzyna AnetaPL-EKO-07-18073   ZACHODNIOPOMORSKIE
567Grugiel KrzysztofPL-EKO-07-16088   KUJAWSKO-POMORSKIE
568Gryc WojciechPL-EKO-07-04590   PODLASKIE
569Gryglas Stanisław JacekPL-EKO-07-05223   MAZOWIECKIE
570Grzebieniewski MateuszPL-EKO-07-17185   PODLASKIE
571Grzebieniewski SławomirPL-EKO-07-20024   PODLASKIE
572Grzegorczyk WojciechPL-EKO-07-21010   ZACHODNIOPOMORSKIE
573Grzyb MarekPL-EKO-07-18061   ZACHODNIOPOMORSKIE
574Grzybowski Mateusz JanPL-EKO-07-16017   ŁÓDZKIE
575Grzybowski SylwesterPL-EKO-07-10683   ZACHODNIOPOMORSKIE
576Grzywacz MarceliPL-EKO-07-05638   POMORSKIE
577Grzywacz Agnieszka BożenaPL-EKO-07-15010   ZACHODNIOPOMORSKIE
578Grzywacz MartynaPL-EKO-07-05882   KUJAWSKO-POMORSKIE
579Gumkowscy Anna i AndrzejPL-EKO-07-05856   DOLNOŚLĄSKIE
580Gurzyński JarosławPL-EKO-07-11460   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
581Gustaw Securitas Agro Sp. J. Gustaw Wiliński i synowie PL-EKO-07-20050   ZACHODNIOPOMORSKIE
582Gutowski KrzysztofPL-EKO-07-15086   MAZOWIECKIE
583Guzek MarekPL-EKO-07-19063   ŁÓDZKIE
584Guzowska Bożena MariaPL-EKO-07-20117   OPOLSKIE
585Haczek StefanPL-EKO-07-05150   ŚLĄSKIE
586Haczek SzymonPL-EKO-07-15146   ŚLĄSKIE
587Haftka PiotrPL-EKO-07-05424   POMORSKIE
588Hajduk Monika AleksandraPL-EKO-07-16184   ŁÓDZKIE
589Hajziuk MariuszPL-EKO-07-10239   LUBELSKIE
590Halicka PatrycjaPL-EKO-07-16150   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
591Halicki DanielPL-EKO-07-21134  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
592Hałys ElżbietaPL-EKO-07-10601   PODKARPACKIE
593Hamkało StanisławPL-EKO-07-21183  PODKARPACKIE
594Handl StanisławPL-EKO-07-08464   DOLNOŚLĄSKIE
595Haniszewski Piotr MarianPL-EKO-07-12318   DOLNOŚLĄSKIE
596Harasimiuk SławomirPL-EKO-07-15095   LUBELSKIE
597Harasiński MariuszPL-EKO-07-10423   DOLNOŚLĄSKIE
598Harhaj SławomirPL-EKO-07-11004   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
599Hasiuk Robert RafałPL-EKO-07-13031   LUBELSKIE
600Hassa Krzysztof PiotrPL-EKO-07-11479   LUBUSKIE
601Hasse StanisławPL-EKO-07-05224   POMORSKIE
602Hawryszkiewicz JanPL-EKO-07-17169   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
603Heldt RemigiuszPL-EKO-07-06235   POMORSKIE
604Heleniak PawełPL-EKO-07-11086   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
605Herbut Tomasz ŁukaszPL-EKO-07-17123   DOLNOŚLĄSKIE
606Hermanowicz PiotrPL-EKO-07-08003  ZACHODNIOPOMORSKIE
607Hilla DariuszPL-EKO-07-04342   POMORSKIE
608Hinc AndrzejPL-EKO-07-17093   POMORSKIE
609Hipsz Andrzej EdwardPL-EKO-07-06203   MAZOWIECKIE
610Hlib GrzegorzPL-EKO-07-10527   ZACHODNIOPOMORSKIE
611Hodowla Drobiu Artur BanachowskiPL-EKO-07-17051   ŁÓDZKIE
612Hołownia EugeniuszPL-EKO-07-12371   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
613Horbaczewska Aneta KrystynaPL-EKO-07-20061   ZACHODNIOPOMORSKIE
614Horbaczewski HubertPL-EKO-07-21173  ZACHODNIOPOMORSKIE
615Horbal JanPL-EKO-07-05545   MAŁOPOLSKIE
616Horoch-Tomczak KatarzynaPL-EKO-07-17125   ZACHODNIOPOMORSKIE
617Horodecka - Kokoszyńska KatarzynaPL-EKO-07-05226   ZACHODNIOPOMORSKIE
618Horodecki Jarosław PL-EKO-07-21055   ZACHODNIOPOMORSKIE
619Hradetzky Andreas AdolfPL-EKO-07-16252   ZACHODNIOPOMORSKIE
620Hradetzky Janusz RanjanPL-EKO-07-16255   ZACHODNIOPOMORSKIE
621Hryciuk Roman SebastianPL-EKO-07-18087   LUBELSKIE
622Huzar TomaszPL-EKO-07-21013  ZACHODNIOPOMORSKIE
623Idczak Barbara EwaPL-EKO-07-16241   POMORSKIE
624Idea-Bio Ekologiczne Gospodarstwo Ogrodnicze Dariusz i Tamara Krężlewicz PL-EKO-07-01004   MAZOWIECKIE
625Idziak MieczysławPL-EKO-07-92013   WIELKOPOLSKIE
626Idziejczak EwaPL-EKO-07-04049   DOLNOŚLĄSKIE
627Ignaczak Ireneusz MieczysławPL-EKO-07-11528   MAZOWIECKIE
628Ignaczak Jacek PawełPL-EKO-07-08593   mazowieckie
629Ignaczak KrzysztofPL-EKO-07-09456   MAZOWIECKIE
630Ilewicz EligiuszPL-EKO-07-08347   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
631Ilnicka PaulinaPL-EKO-07-09330   LUBUSKIE
632Instytut OgrodnictwaPL-EKO-07-04050   ŁÓDZKIE
633Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy Rolniczy Zakład DoświadczalnPL-EKO-07-05789   MAZOWIECKIE
634Iwan TomaszPL-EKO-07-16160   LUBELSKIE
635Iwanek Robert JózefPL-EKO-07-17038   LUBELSKIE
636Iwaniak Mariusz KazimierzPL-EKO-07-12325   WIELKOPOLSKIE
637Iwicki Roman PiotrPL-EKO-07-19167   KUJAWSKO-POMORSKIE
638Izydorska AgnieszkaPL-EKO-07-12480   ZACHODNIOPOMORSKIE
639J&K Rzeźniccy Joanna KrzysztofPL-EKO-07-06411   ŁÓDZKIE
640Jabłczyński PawełPL-EKO-07-14107   KUJAWSKO-POMORSKIE
641Jabłońska Marianna PL-EKO-07-07262   podlaskie
642Jabłoński JakubPL-EKO-07-19110   ŁÓDZKIE
643Jabłoński SebastianPL-EKO-07-04051   ŁÓDZKIE
644Jabłoński Andrzej PL-EKO-07-12453   kujawsko-pomorskie
645Jachimczak MarekPL-EKO-07-17220   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
646Jachimowski MichałPL-EKO-07-19027   ŁÓDZKIE
647JACOBY Polska Sp. z o.o.PL-EKO-07-04200   ŚLĄSKIE
648Jagusiak Mariusz RyszardPL-EKO-07-17072   ŁÓDZKIE
649Jakowczyk MateuszPL-EKO-07-04863   POMORSKIE
650Jakubowicz JanPL-EKO-07-07312   PODLASKIE
651Jakuc EugeniuszPL-EKO-07-06130   PODLASKIE
652Jamiński AndrzejPL-EKO-07-13153   LUBELSKIE
653JAN-SPED Sp. z o.o. PL-EKO-07-21114  DOLNOŚLĄSKIE
654Janczulewicz Tomasz LucjanPL-EKO-07-11265   PODLASKIE
655Janicki ChristopherPL-EKO-07-18105   LUBUSKIE
656Janiec EmanuelPL-EKO-07-05495   DOLNOŚLĄSKIE
657Janiec JózefPL-EKO-07-04609   DOLNOŚLĄSKIE
658Janisz Monika i MirosławPL-EKO-07-04610   LUBELSKIE
659Jankowiak Joanna HenrykaPL-EKO-07-18136   WIELKOPOLSKIE
660Jankowska Honorata MagdalenaPL-EKO-07-20059   KUJAWSKO-POMORSKIE
661Jankowski Cyryl StanisławPL-EKO-07-18016   KUJAWSKO-POMORSKIE
662Jankowski DariuszPL-EKO-07-16016   MAZOWIECKIE
663Januszewski Janusz StanisławPL-EKO-07-12250   ZACHODNIOPOMORSKIE
664Jarecki PiotrPL-EKO-07-09029   KUJAWSKO-POMORSKIE
665Jarmołkowicz JoannaPL-EKO-07-04443   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
666Jaroć Lucjan EdwardPL-EKO-07-06420   LUBELSKIE
667Jaros KrzysztofPL-EKO-07-94016   ŁÓDZKIE
668Jarosz Kazimierz TadeuszPL-EKO-07-16263   PODKARPACKIE
669Jaroszuk PiotrPL-EKO-07-16134   LUBELSKIE
670Jarski CezaryPL-EKO-07-15037   LUBELSKIE
671Jarząb AdamPL-EKO-07-04349   DOLNOŚLĄSKIE
672Jarzębowski ErnestPL-EKO-07-17003   ŁÓDZKIE
673Jarzyna Jarosław AndrzejPL-EKO-07-18029   ŚLĄSKIE
674Jarzyński GrzegorzPL-EKO-07-19013   MAŁOPOLSKIE
675Jasiński Leszek PawełPL-EKO-07-92016   POMORSKIE
676Jassel HenrykPL-EKO-07-12399   ZACHODNIOPOMORSKIE
677Jastrzębski JanPL-EKO-07-05799   MAZOWIECKIE
678Jaszczak Leszek PL-EKO-07-18024   zachodniopomorskie
679Jaszczowska BożenaPL-EKO-07-08312   ZACHODNIOPOMORSKIE
680Jaszczyk Andrzej KazimierzPL-EKO-07-06163   LUBELSKIE
681Jaszyk Małgorzata BeataPL-EKO-07-15157   MAZOWIECKIE
682Jaszyk Marcin JanPL-EKO-07-15154   ŁÓDZKIE
683Jaśkiewicz TatianaPL-EKO-07-06088   POMORSKIE
684Jaśkiewicz ArturPL-EKO-07-21033  MAZOWIECKIE
685Jaśkiewicz MarcinPL-EKO-07-15072   PODLASKIE
686Jaśkowska-Kozak JustynaPL-EKO-07-16209   LUBUSKIE
687Jaśkowski MaciejPL-EKO-07-05724   WIELKOPOLSKIE
688Jaśnikowska AlicjaPL-EKO-07-09008   DOLNOŚLĄSKIE
689Jatczak Ireneusz RomanPL-EKO-07-16068   ŁÓDZKIE
690Jatkowski JarosławPL-EKO-07-07098   PODLASKIE
691Jatkowski PawełPL-EKO-07-11271   PODLASKIE
692Jawor JanPL-EKO-07-05326   MAŁOPOLSKIE
693Jaworska MagdalenaPL-EKO-07-18144   ZACHODNIOPOMORSKIE
694Jaworski HenrykPL-EKO-07-17178   LUBUSKIE
695Jelnicki Rafał HubertPL-EKO-07-05052   podlaskie
696Jezierski KrzysztofPL-EKO-07-17039   ZACHODNIOPOMORSKIE
697Jezuita JanuszPL-EKO-07-05769   LUBELSKIE
698Jeż JarosławPL-EKO-07-08034   MAŁOPOLSKIE
699Jędrusina BeniaminPL-EKO-07-20011   ZACHODNIOPOMORSKIE
700Jochymek KazimierzPL-EKO-07-92018   DOLNOŚLĄSKIE
701Jochymek Michał KazimierzPL-EKO-07-19146   DOLNOŚLĄSKIE
702Jochymek Bartłomiej TomaszPL-EKO-07-17207   DOLNOŚLĄSKIE
703Jodko JanPL-EKO-07-06353   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
704Johannssen Edyta ElżbietaPL-EKO-07-21111  ZACHODNIOPOMORSKIE
705Jonas Anna PL-EKO-07-12393   lubuskie
706Jozel Krystyna DanutaPL-EKO-07-06145   LUBUSKIE
707Józefowicz SławomirPL-EKO-07-06162   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
708Junkiewicz SylwiaPL-EKO-07-17032   LUBELSKIE
709Jurek Mateusz TomaszPL-EKO-07-20124   LUBUSKIE
710Jurkowlaniec RafałPL-EKO-07-08044   POMORSKIE
711Jurkun DanielPL-EKO-07-10248   PODLASKIE
712Juszczak MartynaPL-EKO-07-12390   MAZOWIECKIE
713Juszkiewicz MarekPL-EKO-07-17179   PODLASKIE
714Kacperski PiotrPL-EKO-07-12429   MAZOWIECKIE
715Kacperski Włodzimierz KacperPL-EKO-07-11025   MAZOWIECKIE
716Kacprzyk DariuszPL-EKO-07-16116   MAZOWIECKIE
717Kaczmarczyk ZbigniewPL-EKO-07-05031   MAŁOPOLSKIE
718Kaczmarek Grzegorz PawełPL-EKO-07-21027   WIELKOPOLSKIE
719Kaczmarek KatarzynaPL-EKO-07-20082   ŁÓDZKIE
720Kaczmarek PatrykPL-EKO-07-19159  WIELKOPOLSKIE
721Kaczorowska - Jackiewicz JolantaPL-EKO-07-03158   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
722Kaczorowski DanielPL-EKO-07-09126   ZACHODNIOPOMORSKIE
723Kalesinskas Vytautas PL-EKO-07-04626   podlaskie
724Kalicki BogdanPL-EKO-07-05647   PODLASKIE
725Kalinowski RyszardPL-EKO-07-08444   POMORSKIE
726Kalińska AgnieszkaPL-EKO-07-00003   DOLNOŚLĄSKIE
727Kaliszewski HenrykPL-EKO-07-15103   LUBELSKIE
728Kalka Bogdan WojciechPL-EKO-07-19168   ZACHODNIOPOMORSKIE
729Kalski Marek HenrykPL-EKO-07-93076   PODLASKIE
730Kałuski ArielPL-EKO-07-21138   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
731Kamieniak Marek PL-EKO-07-09109   zachodniopomorskie
732Kamieniec TadeuszPL-EKO-07-09463   PODKARPACKIE
733Kamieniecka Elżbieta StanisławaPL-EKO-07-10671   MAZOWIECKIE
734Kamieniecki JanPL-EKO-07-11319   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
735Kamińska Elżbieta DanutaPL-EKO-07-11153   WIELKOPOLSKIE
736Kamiński AndrzejPL-EKO-07-08047   DOLNOŚLĄSKIE
737Kamiński Andrzej CzesławPL-EKO-07-13012  ZACHODNIOPOMORSKIE
738Kamiński Łukasz JanPL-EKO-07-08091   DOLNOŚLĄSKIE
739Kamiński PawełPL-EKO-07-18047   LUBELSKIE
740Kania ArturPL-EKO-07-11016   ZACHODNIOPOMORSKIE
741Kapała StanisławPL-EKO-07-16215   MAŁOPOLSKIE
742Kapłan FranciszekPL-EKO-07-04059   DOLNOŚLĄSKIE
743Kaptur-Poprzęcka MagdaPL-EKO-07-16114   ŚLĄSKIE
744Kapuściński SzymonPL-EKO-07-17052   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
745Karamon RyszardPL-EKO-07-91007   LUBELSKIE
746Karasek Jarosław JakubPL-EKO-07-17011   zachodniopomorskie
747Karbowski PiotrPL-EKO-07-05130   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
748Karczewska AnnaPL-EKO-07-18098   ZACHODNIOPOMORSKIE
749Karczewska KarolinaPL-EKO-07-17165   ZACHODNIOPOMORSKIE
750Karczewski Marcin JanPL-EKO-07-20155   ZACHODNIOPOMORSKIE
751Karczmar KrystynaPL-EKO-07-05802   LUBUSKIE
752Kardynał MarianPL-EKO-07-05388   LUBUSKIE
753Karolczak HubertPL-EKO-07-96016   WIELKOPOLSKIE
754Karpiel Marżulena KatarzynaPL-EKO-07-12144   zachodniopomorskie
755Karpiuk AleksanderPL-EKO-07-09218   PODLASKIE
756Karpowicz Ewa KrystynaPL-EKO-07-18111   MAZOWIECKIE
757Karwot IzabelaPL-EKO-07-14003   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
758Karwowski Mariusz PL-EKO-07-17100   podlaskie
759Kasińska Joanna MarzenaPL-EKO-07-16227  DOLNOŚLĄSKIE
760Kasprowicz RyszardPL-EKO-07-06600   LUBUSKIE
761Kasprzyk JulianPL-EKO-07-05547   MAŁOPOLSKIE
762Kasprzyk Robert GrzegorzPL-EKO-07-05333   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
763Kaszewski JarosławPL-EKO-07-17203   LUBUSKIE
764Katafiasz Krzysztof ZbigniewPL-EKO-07-05330   KUJAWSKO-POMORSKIE
765Katarzyna Szukszta Gospodarstwo EkologicznePL-EKO-07-16202   DOLNOŚLĄSKIE
766KAWALAEKO DARIUSZ KAWALAPL-EKO-07-07009   LUBELSKIE
767Kawka JakubPL-EKO-07-05129   ZACHODNIOPOMORSKIE
768Kazieczko TomaszPL-EKO-07-16009   LUBUSKIE
769Kaźmierczak AlinaPL-EKO-07-18099   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
770Kaźmierczak-Stankiewicz Elżbieta KrystynaPL-EKO-07-19081   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
771Kądzielewski KrzysztofPL-EKO-07-13155   PODLASKIE
772Kelm JakubPL-EKO-07-09233   DOLNOŚLĄSKIE
773Kędzia KatarzynaPL-EKO-07-09208   ZACHODNIOPOMORSKIE
774Kędzierski AdrianPL-EKO-07-10693   MAZOWIECKIE
775Kędzierski StanisławPL-EKO-07-10657   MAZOWIECKIE
776Kęsicki AdamPL-EKO-07-06119   ZACHODNIOPOMORSKIE
777Kęsicki KamilPL-EKO-07-20044   ZACHODNIOPOMORSKIE
778Kielak JerzyPL-EKO-07-08248   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
779Kielak TeodorPL-EKO-07-08098   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
780Kieliszek KrzysztofPL-EKO-07-10688   LUBELSKIE
781Kilian EdwardPL-EKO-07-09093   PODKARPACKIE
782Kisiel Mariusz AndrzejPL-EKO-07-08119   LUBELSKIE
783Kisiel MarekPL-EKO-07-10427   POMORSKIE
784Kita AnnaPL-EKO-07-20171   MAŁOPOLSKIE
785Kita WiesławPL-EKO-07-20172   MAŁOPOLSKIE
786Kita MartaPL-EKO-07-13051   LUBELSKIE
787Kizyma Elżbieta SabinaPL-EKO-07-13423   dolnośląskie
788Klasa TomaszPL-EKO-07-18120   ŁÓDZKIE
789Klasztor Karmelitów Bosych p.w. NMP z Góry KarmelPL-EKO-07-03223   POMORSKIE
790Klepacz Danuta AnnaPL-EKO-07-13516   PODKARPACKIE
791Klepczarek StanisławPL-EKO-07-21008   ZACHODNIOPOMORSKIE
792Klimasara ArwidasPL-EKO-07-13062   PODLASKIE
793Klimecka MariaPL-EKO-07-09092   MAŁOPOLSKIE
794Kluczyński WacławPL-EKO-07-18079   PODLASKIE
795Kłębanowice Sp. z o.o.PL-EKO-07-18085   LUBUSKIE
796Kłębukowski ArkadiuszPL-EKO-07-21116   LUBELSKIE
797Kłębukowski MariuszPL-EKO-07-21118   LUBELSKIE
798Kłobuchowska AgnieszkaPL-EKO-07-10200   LUBUSKIE
799Kłoda Marcin RomanPL-EKO-07-18011   ZACHODNIOPOMORSKIE
800Kłoda RomanPL-EKO-07-18134   ZACHODNIOPOMORSKIE
801Kłodnicka EwaPL-EKO-07-20003   LUBELSKIE
802Kłopotek AdamPL-EKO-07-10148   POMORSKIE
803Kłopotek Adrian JanPL-EKO-07-10700   POMORSKIE
804Kłos AndrzejPL-EKO-07-06238   POMORSKIE
805Kłos AngelikaPL-EKO-07-17164   ZACHODNIOPOMORSKIE
806Kłos PiotrPL-EKO-07-17130   DOLNOŚLĄSKIE
807Kłosiński JacekPL-EKO-07-18116   MAZOWIECKIE
808Kłysewicz KonradPL-EKO-07-19062   ZACHODNIOPOMORSKIE
809Kłysewicz KrystynaPL-EKO-07-17160   ZACHODNIOPOMORSKIE
810Kłysewicz RadosławPL-EKO-07-21084  ZACHODNIOPOMORSKIE
811Kmiecik Damian BłażejPL-EKO-07-13014   ZACHODNIOPOMORSKIE
812Kniażewicz AlicjaPL-EKO-07-04070   ZACHODNIOPOMORSKIE
813Kniołek TomaszPL-EKO-07-15150   MAŁOPOLSKIE
814Kobylarz MariaPL-EKO-07-04357   POMORSKIE
815Kobyliński Roman AndrzejPL-EKO-07-12263   ZACHODNIOPOMORSKIE
816Koch AdamPL-EKO-07-05607   KUJAWSKO-POMORSKIE
817Koch MarekPL-EKO-07-17079   LUBUSKIE
818Kochan MirosławPL-EKO-07-05232   ZACHODNIOPOMORSKIE
819Kochanowska-Batlińska EwaPL-EKO-07-05617   ŁÓDZKIE
820Kochańska-Dubas Jolanta MariaPL-EKO-07-20012   DOLNOŚLĄSKIE
821Kociuba Tadeusz StanisławPL-EKO-07-05915   LUBELSKIE
822Koehler- Okoński Michał AndrzejPL-EKO-07-12462   ZACHODNIOPOMORSKIE
823Kojder - Ciubak AnnaPL-EKO-07-17105   ZACHODNIOPOMORSKIE
824Kojder ArturPL-EKO-07-17106   ZACHODNIOPOMORSKIE
825Kolański Daniel FranciszekPL-EKO-07-21022   POMORSKIE
826Kolejnik WitoldPL-EKO-07-05649   PODLASKIE
827Kołacz BłażejPL-EKO-07-05763   ZACHODNIOPOMORSKIE
828Kołakowski JanPL-EKO-07-20086   PODLASKIE
829Kołakowski TadeuszPL-EKO-07-09135   PODLASKIE
830Kołcz JerzyPL-EKO-07-06255   PODKARPACKIE
831Kołkowski Jan FilipPL-EKO-07-15059   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
832Koło Łowieckie "LEŚNIK"PL-EKO-07-06312   MAZOWIECKIE
833Koło Łowieckie "OSTOJA"PL-EKO-07-06111   DOLNOŚLĄSKIE
834Koło Łowieckie Nr 12 Darz Bór - Mielęcin K. Ł. Nr 12 Darz Bór - MielęcinPL-EKO-07-10701   ZACHODNIOPOMORSKIE
835Koło Łowieckie nr 13 "Żuraw" w CzłopiePL-EKO-07-11556   ZACHODNIOPOMORSKIE
836Koło Łowieckie nr 22 "Knieja"PL-EKO-07-13023   WIELKOPOLSKIE
837Koło Łowieckie nr 52 "Rogacz"PL-EKO-07-13024   ZACHODNIOPOMORSKIE
838Koło Łowieckie Orlik IIPL-EKO-07-21139  MAZOWIECKIE
839Kołodziejczak SzymonPL-EKO-07-21088  WIELKOPOLSKIE
840Kołodziejczyk Mariola BeataPL-EKO-07-21026   WIELKOPOLSKIE
841Kołodziejczyk Tadeusz AntoniPL-EKO-07-17054   LUBUSKIE
842Kołosowska Janina BarbaraPL-EKO-07-17107   ZACHODNIOPOMORSKIE
843Kołtun MirosławaPL-EKO-07-05888   DOLNOŚLĄSKIE
844Komala AndrzejPL-EKO-07-04629   ŁÓDZKIE
845Komala StanisławPL-EKO-07-04631   ŁÓDZKIE
846Komala JoannaPL-EKO-07-21121  ŁÓDZKIE
847Kombinat Konopny SAPL-EKO-07-21011   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
848Kominek ŁukaszPL-EKO-07-21066  LUBUSKIE
849Kominek MarianPL-EKO-07-17151   LUBUSKIE
850Komisarczuk Maria LidiaPL-EKO-07-16224   LUBUSKIE
851Komornicka MariaPL-EKO-07-04124   POMORSKIE
852Komperda DariuszPL-EKO-07-10083   ZACHODNIOPOMORSKIE
853Konarski Krzysztof ArturPL-EKO-07-18145   WIELKOPOLSKIE
854Kondaszewski Dariusz WaldemarPL-EKO-07-16141   WIELKOPOLSKIE
855Kondzielewska JoannaPL-EKO-07-18137   PODLASKIE
856Konicz MarcinPL-EKO-07-21109  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
857Konkol Łukasz MarekPL-EKO-07-93035   POMORSKIE
858Konopacki PiotrPL-EKO-07-05804   DOLNOŚLĄSKIE
859Konopacki Bogdan RyszardPL-EKO-07-11406   DOLNOŚLĄSKIE
860Konopka JózefPL-EKO-07-04633   PODLASKIE
861Konopka MarcinPL-EKO-07-05334   PODLASKIE
862Kończewska EwaPL-EKO-07-07341   KUJAWSKO-POMORSKIE
863Kopańko KatarzynaPL-EKO-07-04634   PODLASKIE
864Kopański LeszekPL-EKO-07-09243   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
865Kopeć Małgorzata PL-EKO-07-12026   zachodniopomorskie
866Koper KarolPL-EKO-07-04073   ŁÓDZKIE
867Koper Michał WładysławPL-EKO-07-15087   ŁÓDZKIE
868Kopica Monika MagorzataPL-EKO-07-21151  ŚLĄSKIE
869Kopieć ZbigniewPL-EKO-07-07240   MAŁOPOLSKIE
870Kopiej PiotrPL-EKO-07-19120   LUBUSKIE
871Kopowski JarosławPL-EKO-07-05555   KUJAWSKO-POMORSKIE
872Korczak BartoszPL-EKO-07-21041   ZACHODNIOPOMORSKIE
873Koronkiewicz Jarosław PL-EKO-07-15048   podlaskie
874Kosakowski JerzyPL-EKO-07-05411   PODLASKIE
875Kosecki PiotrPL-EKO-07-08374   MAŁOPOLSKIE
876Kosiba JacekPL-EKO-07-13144   ZACHODNIOPOMORSKIE
877Kosieradzki Piotr JózefPL-EKO-07-05406   MAZOWIECKIE
878Kosiński DamianPL-EKO-07-21165   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
879Kosiński KonradPL-EKO-07-18147   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
880Kosowska MonikaPL-EKO-07-04222   ZACHODNIOPOMORSKIE
881Kostrzewska JoannaPL-EKO-07-21185  MAZOWIECKIE
882Kostrzewski PiotrPL-EKO-07-04849   MAZOWIECKIE
883Kostuch DariuszPL-EKO-07-15064   POMORSKIE
884Kościecha StanisławPL-EKO-07-06244   KUJAWSKO-POMORSKIE
885Kościelny StanisławPL-EKO-07-05434   MAŁOPOLSKIE
886Kościół Ewangelicko-Metodystyczny DąbrównoPL-EKO-07-14102   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
887Kościół Ewangelicko-Metodystyczny w RP Parafia w GierzwałdziePL-EKO-07-14103   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
888Kowal-Ruschil AgataPL-EKO-07-05653   DOLNOŚLĄSKIE
889Kowalczyk AlfredPL-EKO-07-08011   KUJAWSKO-POMORSKIE
890Kowalczyk AndrzejPL-EKO-07-05501   DOLNOŚLĄSKIE
891Kowalczyk Laura MariaPL-EKO-07-20021   DOLNOŚLĄSKIE
892Kowalczyk DamianPL-EKO-07-21120  ZACHODNIOPOMORSKIE
893Kowalczyk Mateusz BogumiłPL-EKO-07-05507   DOLNOŚLĄSKIE
894Kowalewska BeataPL-EKO-07-13421   ZACHODNIOPOMORSKIE
895Kowalewski JacekPL-EKO-07-20025  MAZOWIECKIE
896Kowalewski Maciej AdamPL-EKO-07-21051  ŁÓDZKIE
897Kowalewski TadeuszPL-EKO-07-21127  PODLASKIE
898Kowalik Agata JoannaPL-EKO-07-21152  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
899Kowalik Marek StanisławPL-EKO-07-11549   zachodniopomorskie
900Kowalska JolantaPL-EKO-07-06037   POMORSKIE
901Kowalska KazimieraPL-EKO-07-19092   LUBUSKIE
902Kowalski Bartłomiej PL-EKO-07-20139   DOLNOŚLĄSKIE
903Kowalski Krzysztof PL-EKO-07-20076   WIELKOPOLSKIE
904Kowalski Piotr WincentyPL-EKO-07-20099   ZACHODNIOPOMORSKIE
905Kowalski Przemysław AdamPL-EKO-07-16044   ŁÓDZKIE
906Kowalski TomaszPL-EKO-07-07076   LUBELSKIE
907Kozak BogdanPL-EKO-07-16234   LUBELSKIE
908Kozak Paweł PL-EKO-07-20053  LUBUSKIE
909Kozicki MarcinPL-EKO-07-16065   MAZOWIECKIE
910Kozieł Roman BłażejPL-EKO-07-20071   ŁÓDZKIE
911Kozieł JanPL-EKO-07-12305   POMORSKIE
912Kozińska AdaPL-EKO-07-11087   ZACHODNIOPOMORSKIE
913Kozłowicz Witold ŁukaszPL-EKO-07-20104   ŁÓDZKIE
914Kozłowska Joanna MariaPL-EKO-07-10184   ZACHODNIOPOMORSKIE
915Kozłowski Ireneusz PL-EKO-07-04643   kujawsko-pomorskie
916Kozłowski JanuszPL-EKO-07-05431   PODLASKIE
917Kozłowski Piotr MarekPL-EKO-07-10696   ZACHODNIOPOMORSKIE
918Kozubski Piotr PL-EKO-07-07304   małopolskie
919Koźbiał GrzegorzPL-EKO-07-19033   ZACHODNIOPOMORSKIE
920Koźbiał Piotr KarolPL-EKO-07-20043   ZACHODNIOPOMORSKIE
921Koźlak Zygfryd HenrykPL-EKO-07-05654   WIELKOPOLSKIE
922Koźlak Danuta MarzenaPL-EKO-07-05541   WIELKOPOLSKIE
923Koźlak Jolanta TeresaPL-EKO-07-19148   WIELKOPOLSKIE
924Koźlik AdamPL-EKO-07-10040   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
925Kożuszko Sławomir AntoniPL-EKO-07-21001   OPOLSKIE
926Krain WojciechPL-EKO-07-11001   ŚLĄSKIE
927Krajewski StefanPL-EKO-07-03055   MAŁOPOLSKIE
928Krajewski RomualdPL-EKO-07-10333   DOLNOŚLĄSKIE
929Krakowski Piotr WalentyPL-EKO-07-10435   PODLASKIE
930Kraśniewski EugeniuszPL-EKO-07-10511   POMORSKIE
931Kraśniewski KrzysztofPL-EKO-07-08127   POMORSKIE
932Kraużlis Jurata AnielaPL-EKO-07-17117   PODLASKIE
933Krawczyk EwaPL-EKO-07-05239   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
934Krawczyk DominikPL-EKO-07-20007  ŚLĄSKIE
935Krawczyk Jacek JózefPL-EKO-07-11045   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
936Krawczyńska MarzenaPL-EKO-07-21048   POMORSKIE
937Kreczmańska IwonaPL-EKO-07-11162   MAZOWIECKIE
938Kreczmański KarolPL-EKO-07-13148   MAZOWIECKIE
939Krefta Dariusz JanuszPL-EKO-07-16158   POMORSKIE
940Kret JanuszPL-EKO-07-05557   DOLNOŚLĄSKIE
941Krompiewski RadosławPL-EKO-07-21128  ZACHODNIOPOMORSKIE
942Kropiwiec SławomirPL-EKO-07-10249   LUBELSKIE
943Krowicka Sonia MarcelaPL-EKO-07-20095   DOLNOŚLĄSKIE
944Krowicki AndrzejPL-EKO-07-19177   DOLNOŚLĄSKIE
945Krowicki BartłomiejPL-EKO-07-21171  DOLNOŚLĄSKIE
946Krowicki SzczepanPL-EKO-07-20081   DOLNOŚLĄSKIE
947Król WiesławPL-EKO-07-14031   MAZOWIECKIE
948Królewski Grzegorz MichałPL-EKO-07-18092   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
949Królikowski DominikPL-EKO-07-04015   MAŁOPOLSKIE
950Kruczyk JarosławPL-EKO-07-16128   MAZOWIECKIE
951Krukowska Aleksandra JadwigaPL-EKO-07-17126   ZACHODNIOPOMORSKIE
952Krupa DariuszPL-EKO-07-08199   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
953Krupiński Bartłomiej MateuszPL-EKO-07-18084   ŁÓDZKIE
954Krupiński ŁukaszPL-EKO-07-14019   ŁÓDZKIE
955Kruszyłowicz StanisławPL-EKO-07-10277   PODLASKIE
956Kryńska BarbaraPL-EKO-07-17068   MAZOWIECKIE
957Krysiak TomaszPL-EKO-07-18100   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
958Kryszkiewicz Ewa MariaPL-EKO-07-16095   WIELKOPOLSKIE
959Krysztofczyk Marek PL-EKO-07-07080   łódzkie
960Krzywicki PiotrPL-EKO-07-08320   PODLASKIE
961Krzywiec Anna MariaPL-EKO-07-19065   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
962Krzywiec Adam SebastianPL-EKO-07-17087   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
963Kubacki RafałPL-EKO-07-10045   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
964Kubiak Mirosław WładysławPL-EKO-07-16067  ŁÓDZKIE
965Kubiak Sylwester AdamPL-EKO-07-16070   ŁÓDZKIE
966Kubicki AndrzejPL-EKO-07-05117   PODKARPACKIE
967Kubik Janina PL-EKO-07-05656   wielkopolskie
968Kubik JanuszPL-EKO-07-10487   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
969Kubin Marek ZbigniewPL-EKO-07-16200   PODKARPACKIE
970Kuca DamianPL-EKO-07-04652   ZACHODNIOPOMORSKIE
971Kucera TadeuszPL-EKO-07-14062   LUBUSKIE
972Kucharczyk SylwesterPL-EKO-07-12174   MAZOWIECKIE
973Kucharska Monika AgnieszkaPL-EKO-07-18110   OPOLSKIE
974Kucharski Edmund JózefPL-EKO-07-21005  WIELKOPOLSKIE
975Kuchta Bożena ElżbietaPL-EKO-07-00004   ZACHODNIOPOMORSKIE
976Kuchta SebastianPL-EKO-07-10034   ZACHODNIOPOMORSKIE
977Kuchta SewerynPL-EKO-07-13183   ZACHODNIOPOMORSKIE
978Kuczyńska BarbaraPL-EKO-07-04112   MAZOWIECKIE
979Kuczyński Dariusz i MargaretaPL-EKO-07-06306   WIELKOPOLSKIE
980Kudelska DorotaPL-EKO-07-13156   ZACHODNIOPOMORSKIE
981Kufel MałgorzataPL-EKO-07-18078   ZACHODNIOPOMORSKIE
982Kuffel RafałPL-EKO-07-05560   WIELKOPOLSKIE
983Kugiel Grażyna MariaPL-EKO-07-18034   ZACHODNIOPOMORSKIE
984Kujawa AleksandraPL-EKO-07-21018  ZACHODNIOPOMORSKIE
985Kujawa FranciszekPL-EKO-07-21060  ZACHODNIOPOMORSKIE
986Kujawa JerzyPL-EKO-07-20096   ZACHODNIOPOMORSKIE
987Kujawa Wojciech ŁukaszPL-EKO-07-19077   ZACHODNIOPOMORSKIE
988Kujawski KrystianPL-EKO-07-00005   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
989Kujawskie Koło Łowieckie nr 52 w InowrocławiuPL-EKO-07-13172   KUJAWSKO-POMORSKIE
990Kukawski WaldemarPL-EKO-07-15066   LUBELSKIE
991Kukuła LeszekPL-EKO-07-16038   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
992Kula AndrzejPL-EKO-07-04656   MAŁOPOLSKIE
993Kula JózefPL-EKO-07-06259   MAŁOPOLSKIE
994Kula TadeuszPL-EKO-07-21037   ZACHODNIOPOMORSKIE
995Kulawiak Krzysztof KrystianPL-EKO-07-16129   łódzkie
996Kulczyk Czesław WojciechPL-EKO-07-97001   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
997Kulesza ZdzisławaPL-EKO-07-04657   PODLASKIE
998Kuligowski MarekPL-EKO-07-10273   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
999Kulikowski AdamPL-EKO-07-09347   LUBELSKIE
1000Kulpińska KatarzynaPL-EKO-07-19023   LUBUSKIE
1001Kułakowska MariaPL-EKO-07-17102   ZACHODNIOPOMORSKIE
1002Kułakowski RyszardPL-EKO-07-17101   ZACHODNIOPOMORSKIE
1003Kumpiak StefanPL-EKO-07-18049   PODLASKIE
1004Kupaj TomaszPL-EKO-07-02044   WIELKOPOLSKIE
1005Kupisz Maciej PL-EKO-07-16054   łódzkie
1006Kuras AndrzejPL-EKO-07-07050   MAŁOPOLSKIE
1007Kuriata AugustPL-EKO-07-18115   WIELKOPOLSKIE
1008Kurnyta BogusławaPL-EKO-07-07226   MAŁOPOLSKIE
1009Kurpieski MieczysławPL-EKO-07-14010   MAZOWIECKIE
1010Kurto ArturPL-EKO-07-08177   ŚLĄSKIE
1011Kurzyca Tomasz MarcinPL-EKO-07-16196   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1012Kusionowicz AndrzejPL-EKO-07-07107   ŁÓDZKIE
1013Kustosz StanisławPL-EKO-07-18056   LUBELSKIE
1014Kustra WojciechPL-EKO-07-21188  LUBELSKIE
1015Kusyk AndrzejPL-EKO-07-11263   ZACHODNIOPOMORSKIE
1016Kusz ŁukaszPL-EKO-07-10374   ZACHODNIOPOMORSKIE
1017Kuziak AdamPL-EKO-07-04090   MAŁOPOLSKIE
1018Kuziel AndrzejPL-EKO-07-09100   MAŁOPOLSKIE
1019Kuźma AntoniPL-EKO-07-20165   PODKARPACKIE
1020Kwaczyńska GrażynaPL-EKO-07-19026   ŚLĄSKIE
1021Kwaśnica Mateusz WładysławPL-EKO-07-17050   ZACHODNIOPOMORSKIE
1022Kwaśniewski Wiktor HenrykPL-EKO-07-21145  ZACHODNIOPOMORSKIE
1023Kwiatkowski ZbigniewPL-EKO-07-07084   WIELKOPOLSKIE
1024Kwiatkowski HubertPL-EKO-07-17055   MAZOWIECKIE
1025Kwiatkowski MichałPL-EKO-07-09261   MAZOWIECKIE
1026Kwietniewski Krzysztof Arkadiusz PL-EKO-07-11264   wielkopolskie
1027Landwirt Sp. z o.o. PL-EKO-07-21021  ZACHODNIOPOMORSKIE
1028Lange AlicjaPL-EKO-07-17140   KUJAWSKO-POMORSKIE
1029Laska AndrzejPL-EKO-07-21108  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1030Laskowska GizelaPL-EKO-07-20031   DOLNOŚLĄSKIE
1031Laskowska MartaPL-EKO-07-19143   PODLASKIE
1032Laskowski AndrzejPL-EKO-07-07453   MAZOWIECKIE
1033Laskowski TomaszPL-EKO-07-19142   PODLASKIE
1034Laskowski AdamPL-EKO-07-20030   DOLNOŚLĄSKIE
1035Laskowski AlfredPL-EKO-07-20029   DOLNOŚLĄSKIE
1036Laskowski KrzysztofPL-EKO-07-18096   ZACHODNIOPOMORSKIE
1037LASLAND Sp. z o.o. PL-EKO-07-06335   ZACHODNIOPOMORSKIE
1038Lech MirosławPL-EKO-07-02062   DOLNOŚLĄSKIE
1039Lechman Władysław MarianPL-EKO-07-17121   lubuskie
1040Lefevre Magdalena BarbaraPL-EKO-07-14100   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1041Lefik-Gawryszczak AnnaPL-EKO-07-06391   ŁÓDZKIE
1042Legucka KarolinaPL-EKO-07-06077   MAZOWIECKIE
1043Lejk ZenonPL-EKO-07-05433   POMORSKIE
1044Leman BronisławPL-EKO-07-05111   ZACHODNIOPOMORSKIE
1045Leman Ryszard PL-EKO-07-06362   zachodniopomorskie
1046Leończyk PiotrPL-EKO-07-18142   PODLASKIE
1047Lepak PawełPL-EKO-07-04368   MAŁOPOLSKIE
1048Leppert KrzysztofPL-EKO-07-15073   KUJAWSKO-POMORSKIE
1049Lesiak Jerzy JanPL-EKO-07-12013   zachodniopomorskie
1050Lesiak MariuszPL-EKO-07-11449   ZACHODNIOPOMORSKIE
1051Lesińska ElżbietaPL-EKO-07-06449   MAZOWIECKIE
1052Leszczyński MichałPL-EKO-07-09198   ZACHODNIOPOMORSKIE
1053Leśkiewicz TeresaPL-EKO-07-10281   LUBELSKIE
1054Leśniak KatarzynaPL-EKO-07-05026   MAŁOPOLSKIE
1055Leśniewski Jan MariaPL-EKO-07-06031   MAZOWIECKIE
1056Leśniewski Jan MariaPL-EKO-07-21104   MAZOWIECKIE
1057Leśniewski StanisławPL-EKO-07-05435   ZACHODNIOPOMORSKIE
1058Letki ŁukaszPL-EKO-07-16056   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1059Lewandowska TeresaPL-EKO-07-05423   MAZOWIECKIE
1060Lewandowski MarekPL-EKO-07-16145   MAZOWIECKIE
1061Lewandowski RafałPL-EKO-07-19009   ZACHODNIOPOMORSKIE
1062Lewandowski RyszardPL-EKO-07-13018   WIELKOPOLSKIE
1063Lewicki PiotrPL-EKO-07-19137   LUBUSKIE
1064Lewkiewicz JózefPL-EKO-07-07067   PODLASKIE
1065Lewtak KazimierzPL-EKO-07-12091   LUBELSKIE
1066Lichocki KazimierzPL-EKO-07-03065   KUJAWSKO-POMORSKIE
1067Lichocki JanPL-EKO-07-03068   KUJAWSKO-POMORSKIE
1068Lipiec-Śmiłowska KatarzynaPL-EKO-07-07074   LUBUSKIE
1069Lipiński TomaszPL-EKO-07-90011   ŁÓDZKIE
1070Lipiński Artur RobertPL-EKO-07-19001   MAZOWIECKIE
1071Lipiński PiotrPL-EKO-07-16042  MAZOWIECKIE
1072Lipiński Roman i Barbara Gospodarstwo Rolne HolendryPL-EKO-07-05809   MAZOWIECKIE
1073Lipnicka KrystynaPL-EKO-07-21031   LUBUSKIE
1074Lipnicki SzymonPL-EKO-07-12342   PODLASKIE
1075Lipska LucynaPL-EKO-07-03067   ZACHODNIOPOMORSKIE
1076Lipski Henryk AntoniPL-EKO-07-21166  POMORSKIE
1077Lipski Mirosław JacekPL-EKO-07-10192   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1078Lipski Paweł JanPL-EKO-07-20073  DOLNOŚLĄSKIE
1079Lis PiotrPL-EKO-07-10335   LUBELSKIE
1080Lisiecka Karolina AnnaPL-EKO-07-12301   POMORSKIE
1081Lisiecki AndrzejPL-EKO-07-21103  ZACHODNIOPOMORSKIE
1082Lisowska Bożena MariannaPL-EKO-07-13013   ZACHODNIOPOMORSKIE
1083Lisowski BogdanPL-EKO-07-14115   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1084Litwiński Grzegorz MarekPL-EKO-07-20141   DOLNOŚLĄSKIE
1085Lota IzabelaPL-EKO-07-10044   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1086Loth KrzysztofPL-EKO-07-21140  MAZOWIECKIE
1087Luba Bogdan AndrzejPL-EKO-07-13169   MAZOWIECKIE
1088Lubieniecki MateuszPL-EKO-07-17120   ŚLĄSKIE
1089Lutostański WacławPL-EKO-07-06915   KUJAWSKO-POMORSKIE
1090Łachacz KazimierzPL-EKO-07-01014   MAZOWIECKIE
1091Łajkosz MikołajPL-EKO-07-10450   ZACHODNIOPOMORSKIE
1092Łakomy MariuszPL-EKO-07-05600   DOLNOŚLĄSKIE
1093Łakomy RyszardPL-EKO-07-10195   DOLNOŚLĄSKIE
1094Łangowska Aleksandra MariaPL-EKO-07-13056   ZACHODNIOPOMORSKIE
1095Łasek PiotrPL-EKO-07-06408   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1096Łaski GrzegorzPL-EKO-07-20022   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1097Łazińska AgnieszkaPL-EKO-07-05892   WIELKOPOLSKIE
1098Łaziński Andrzej ŁukaszPL-EKO-07-05893   WIELKOPOLSKIE
1099Łazoryk MariaPL-EKO-07-05248   ZACHODNIOPOMORSKIE
1100Łącki Włodzimierz AntoniPL-EKO-07-12306   POMORSKIE
1101Łepkowska DorotaPL-EKO-07-90012   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1102Łęgowska-Słowik KrystynaPL-EKO-07-95022   POMORSKIE
1103Łęgowski SławomirPL-EKO-07-04056   ZACHODNIOPOMORSKIE
1104Łoboda EmilPL-EKO-07-15071   ZACHODNIOPOMORSKIE
1105Łoboda KrzysztofPL-EKO-07-10679   ZACHODNIOPOMORSKIE
1106Łoboda Magdalena MonikaPL-EKO-07-16213   ZACHODNIOPOMORSKIE
1107Łojek SławomirPL-EKO-07-17086   ZACHODNIOPOMORSKIE
1108Łomotowski KrzysztofPL-EKO-07-12176   PODLASKIE
1109Łosek TomaszPL-EKO-07-19056   ŁÓDZKIE
1110Łoziński RyszardPL-EKO-07-20063   DOLNOŚLĄSKIE
1111Łożyński KrzysztofPL-EKO-07-21046   LUBUSKIE
1112Łucznik GrzegorzPL-EKO-07-10451   PODLASKIE
1113Ługacz RobertPL-EKO-07-21136  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1114Łukasiak KrzysztofPL-EKO-07-12177   LUBELSKIE
1115Łukasiak Monika JoannaPL-EKO-07-18108   LUBELSKIE
1116Łukaszewicz ZbigniewPL-EKO-07-04671   LUBELSKIE
1117Łukowska Malwina KatarzynaPL-EKO-07-16260   WIELKOPOLSKIE
1118Łukowski MarekPL-EKO-07-11117   WIELKOPOLSKIE
1119Łużyńska Elżbieta AnnaPL-EKO-07-20038   ZACHODNIOPOMORSKIE
1120Łużyński PiotrPL-EKO-07-20039   ZACHODNIOPOMORSKIE
1121Łużyński Waldemar KrzysztofPL-EKO-07-20040   ZACHODNIOPOMORSKIE
1122Łużyński Zbigniew JanuszPL-EKO-07-20041   ZACHODNIOPOMORSKIE
1123Machola Mariusz TomaszPL-EKO-07-17084   POMORSKIE
1124Macholla Irena MartaPL-EKO-07-12304   POMORSKIE
1125Maciak RobertPL-EKO-07-21095  MAZOWIECKIE
1126Maciejewski Piotr PawełPL-EKO-07-17078   MAZOWIECKIE
1127Maczyta ZbigniewPL-EKO-07-10771   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1128Madzelan ArkadiuszPL-EKO-07-12184   LUBUSKIE
1129Magdalena Słomian-Suflida Działy Specjalne Produkcji RolnejPL-EKO-07-19180   ŁÓDZKIE
1130Magdziak Krzysztof FeliksPL-EKO-07-09189   KUJAWSKO-POMORSKIE
1131Magiera Jolanta KrystynaPL-EKO-07-05114   ZACHODNIOPOMORSKIE
1132Magierska EwaPL-EKO-07-18095   ZACHODNIOPOMORSKIE
1133Magierski DariuszPL-EKO-07-15019   ZACHODNIOPOMORSKIE
1134Magoń AndrzejPL-EKO-07-01211   PODKARPACKIE
1135Magoń Paulina ZuzannaPL-EKO-07-18059   PODKARPACKIE
1136Majchrzak ŁukaszPL-EKO-07-16075  ŁÓDZKIE
1137Majchrzak TomaszPL-EKO-07-17066   ŁÓDZKIE
1138Majczak Michał KrzysztofPL-EKO-07-19088   DOLNOŚLĄSKIE
1139Majerska MartaPL-EKO-07-05340   MAŁOPOLSKIE
1140Majewscy Katarzyna i AndrzejPL-EKO-07-05046   WIELKOPOLSKIE
1141Majewska-Szczypińska MałgorzataPL-EKO-07-10392   ZACHODNIOPOMORSKIE
1142Majewski Arkadiusz RyszardPL-EKO-07-18075   LUBELSKIE
1143Majewski TomaszPL-EKO-07-10116   MAZOWIECKIE
1144Majka JacekPL-EKO-07-04677   KUJAWSKO-POMORSKIE
1145Majkowska-Stepień EwaPL-EKO-07-20019   MAZOWIECKIE
1146Majkowski Dariusz StanisławPL-EKO-07-15008   MAZOWIECKIE
1147Majkowski MateuszPL-EKO-07-19144   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1148Majkutewicz Jacek LechPL-EKO-07-12396   LUBUSKIE
1149Mak KamilaPL-EKO-07-16216   LUBUSKIE
1150Makowiecki AleksanderPL-EKO-07-17041   PODKARPACKIE
1151Maksimowicz LeszekPL-EKO-07-11343  PODLASKIE
1152Maksimowicz LeszekPL-EKO-07-17095   PODLASKIE
1153Malanowski SławomirPL-EKO-07-11112   KUJAWSKO-POMORSKIE
1154Malczewska Paulina KarolinaPL-EKO-07-14091   ZACHODNIOPOMORSKIE
1155Malinger AlinaPL-EKO-07-17083   LUBELSKIE
1156Malinowska Elwira PL-EKO-07-07035   mazowieckie
1157Małachowski PawełPL-EKO-07-05251  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1158Małecki MaciejPL-EKO-07-17195   LUBUSKIE
1159Mamczura EugeniaPL-EKO-07-06269   PODKARPACKIE
1160Maniak AdamPL-EKO-07-06063   DOLNOŚLĄSKIE
1161Mańka ZdzisławPL-EKO-07-10303   ŚLĄSKIE
1162Mańkowscy Barbara i RomanPL-EKO-07-16143   DOLNOŚLĄSKIE
1163Marach ŁukaszPL-EKO-07-10544   WIELKOPOLSKIE
1164Marciniak LidiaPL-EKO-07-20002  WIELKOPOLSKIE
1165Marciniak Agnieszka BronisławaPL-EKO-07-18086   ŁÓDZKIE
1166Marciniak Artur RomanPL-EKO-07-15057   WIELKOPOLSKIE
1167Marciniak RomanPL-EKO-07-10667   WIELKOPOLSKIE
1168Marciniec WojciechPL-EKO-07-04860   WIELKOPOLSKIE
1169Marczak CzesławPL-EKO-07-16079   LUBUSKIE
1170Marczak ŁukaszPL-EKO-07-09213   DOLNOŚLĄSKIE
1171Marczuk JerzyPL-EKO-07-10364   LUBELSKIE
1172Marczuk JózefPL-EKO-07-10365   LUBELSKIE
1173Markiewicz Szymon TadeuszPL-EKO-07-04101   ZACHODNIOPOMORSKIE
1174Markiewicz AndrzejPL-EKO-07-12451   MAZOWIECKIE
1175Markiewicz BogdanPL-EKO-07-09005   MAZOWIECKIE
1176Markowski ArturPL-EKO-07-12179   LUBELSKIE
1177Marszałek EmilPL-EKO-07-08555   ŁÓDZKIE
1178Marzycka- Pich JolantaPL-EKO-07-10603   ZACHODNIOPOMORSKIE
1179Masicz TomaszPL-EKO-07-17099   LUBELSKIE
1180Masojć TomaszPL-EKO-07-18119   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1181Maślarz MirosławPL-EKO-07-20151  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1182Matias JanPL-EKO-07-16130   ZACHODNIOPOMORSKIE
1183Matiaszewski AndrzejPL-EKO-07-10098   ZACHODNIOPOMORSKIE
1184Matulewicz JanPL-EKO-07-13065   PODLASKIE
1185Matulewicz JolitaPL-EKO-07-08154   PODLASKIE
1186Matuła AdamPL-EKO-07-07114   POMORSKIE
1187Matuła Adam MichałPL-EKO-07-13069   MAŁOPOLSKIE
1188Matuła MarekPL-EKO-07-07116   POMORSKIE
1189Matusiewicz HenrykPL-EKO-07-10344   PODLASKIE
1190Matuszak Marek i ElżbietaPL-EKO-07-03073   LUBELSKIE
1191Matuszak Kamil StanisławPL-EKO-07-03136   LUBELSKIE
1192Matysiak DariuszPL-EKO-07-20157   LUBELSKIE
1193Matysiak PiotrPL-EKO-07-12180  LUBELSKIE
1194Mazewski KamilPL-EKO-07-19034   PODLASKIE
1195Mazur TadeuszPL-EKO-07-07043   MAŁOPOLSKIE
1196Mazur BartoszPL-EKO-07-05476   PODKARPACKIE
1197Mazur JustynaPL-EKO-07-05478   PODKARPACKIE
1198Mazur Przemysław ZbigniewPL-EKO-07-17065   LUBUSKIE
1199Mazurczak LechPL-EKO-07-05144   MAZOWIECKIE
1200Mazurek Ireneusz PL-EKO-07-04380   LUBELSKIE
1201Mazurek TomaszPL-EKO-07-11191   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1202Mączyński Eugeniusz PL-EKO-07-93046   kujawsko-pomorskie
1203Mączyński JerzyPL-EKO-07-93047   KUJAWSKO-POMORSKIE
1204Mączyński MaciejPL-EKO-07-08534   KUJAWSKO-POMORSKIE
1205Mąka Mieczysław PL-EKO-07-02060   mazowieckie
1206Melaniuk LeszekPL-EKO-07-17176   LUBELSKIE
1207Meslin TadeuszPL-EKO-07-21042  ZACHODNIOPOMORSKIE
1208Mękal Andrzej PL-EKO-07-13096   OPOLSKIE
1209Mężykowski AndrzejPL-EKO-07-10382   ZACHODNIOPOMORSKIE
1210Mężykowski MarekPL-EKO-07-10381   ZACHODNIOPOMORSKIE
1211Mianowski Adam PL-EKO-07-04689   mazowieckie
1212Miąskowski JacekPL-EKO-07-10152   KUJAWSKO-POMORSKIE
1213Mic JanuszPL-EKO-07-05660   LUBELSKIE
1214Michalak MieczysławPL-EKO-07-12359   WIELKOPOLSKIE
1215Michalak Marek PL-EKO-07-07103   małopolskie
1216Michalak AndrzejPL-EKO-07-16046   ŁÓDZKIE
1217Michalak BarbaraPL-EKO-07-18150   POMORSKIE
1218Michalak BoguszPL-EKO-07-12360   WIELKOPOLSKIE
1219Michalak Jadwiga i Jarosław PL-EKO-07-10554   LUBELSKIE
1220Michalak Mikołaj JanPL-EKO-07-05897   KUJAWSKO-POMORSKIE
1221Michalak Wojciech PL-EKO-07-12365   lubelskie
1222Michalewicz AndrzejPL-EKO-07-21098  LUBUSKIE
1223Michalik JanPL-EKO-07-04385   MAŁOPOLSKIE
1224Michalska BarbaraPL-EKO-07-08406   POMORSKIE
1225Michalska AgnieszkaPL-EKO-07-09346   LUBELSKIE
1226Michalska HalinaPL-EKO-07-10021   LUBUSKIE
1227Michałkiewicz KazimierzPL-EKO-07-90014   KUJAWSKO-POMORSKIE
1228Michałkiewicz Dariusz AdamPL-EKO-07-11193   ZACHODNIOPOMORSKIE
1229Michałkiewicz Robert ŁukaszPL-EKO-07-90021   KUJAWSKO-POMORSKIE
1230Michałowski Jan AntoniPL-EKO-07-03077   PODLASKIE
1231Miciun Jan PL-EKO-07-17022   zachodniopomorskie
1232Mieczaj JanPL-EKO-07-17013   ZACHODNIOPOMORSKIE
1233Mieczaj-Żydałowicz BeataPL-EKO-07-17006   ZACHODNIOPOMORSKIE
1234Mielewczyk ZbigniewPL-EKO-07-08120   POMORSKIE
1235Mielniczuk MirosławPL-EKO-07-08543   ZACHODNIOPOMORSKIE
1236Mierzejewska Ilona DorotaPL-EKO-07-15173   MAZOWIECKIE
1237Mierzejewski MariuszPL-EKO-07-06311   MAZOWIECKIE
1238Miękczyński ArturPL-EKO-07-21156  KUJAWSKO-POMORSKIE
1239Miękczyński MiłoszPL-EKO-07-21157  KUJAWSKO-POMORSKIE
1240Migała MarcinPL-EKO-07-18066   ŁÓDZKIE
1241Milczarczyk Józefa PL-EKO-07-21062  ŁÓDZKIE
1242Milczarek JerzyPL-EKO-07-93004   MAZOWIECKIE
1243Milewska WioletaPL-EKO-07-18071   MAZOWIECKIE
1244Milewski Krzysztof PL-EKO-07-09159   podlaskie
1245Milewski KrzysztofPL-EKO-07-08497   PODLASKIE
1246Milewski WojciechPL-EKO-07-18010   PODLASKIE
1247Miłoś Leon AleksanderPL-EKO-07-18173   PODKARPACKIE
1248Mioduszewski KrzysztofPL-EKO-07-08142   PODLASKIE
1249Mioduszewski Rafał PL-EKO-07-08636   podlaskie
1250Mirek Wiesława ApoloniaPL-EKO-07-14051   MAŁOPOLSKIE
1251Misiak Dawid PawełPL-EKO-07-16133   MAZOWIECKIE
1252Miszkiel Stanisław PL-EKO-07-08249   podlaskie
1253Miszkiel MichałPL-EKO-07-20066   PODLASKIE
1254Mitura Marek WiktorPL-EKO-07-12182   mazowieckie
1255Mogiła SzczepanPL-EKO-07-16156   ŚLĄSKIE
1256Mokrzycki Arkadiusz RafałPL-EKO-07-20170   DOLNOŚLĄSKIE
1257Mołas Bożena AnnaPL-EKO-07-04305   PODKARPACKIE
1258Moń JerzyPL-EKO-07-04210   LUBELSKIE
1259Morga GrzegorzPL-EKO-07-07115   ŁÓDZKIE
1260Moroń BogusławPL-EKO-07-03081   MAŁOPOLSKIE
1261Moroz Tomasz SylwesterPL-EKO-07-12104   PODLASKIE
1262Moryc UrszulaPL-EKO-07-10338   MAŁOPOLSKIE
1263Mosiądz MarcinPL-EKO-07-19106   ZACHODNIOPOMORSKIE
1264Mosiądz RyszardPL-EKO-07-04695   ZACHODNIOPOMORSKIE
1265Mostowy Błażej PiotrPL-EKO-07-18070   POMORSKIE
1266Moszkowski AndrzejPL-EKO-07-11129   LUBELSKIE
1267Moszumańska Grażyna MariaPL-EKO-07-19055   DOLNOŚLĄSKIE
1268Motowilczuk KrzysztofPL-EKO-07-03082   DOLNOŚLĄSKIE
1269Motyka IlonaPL-EKO-07-05815   LUBUSKIE
1270Mroczek HenrykPL-EKO-07-04696   MAZOWIECKIE
1271Mroczek Henryk PL-EKO-07-15036   mazowieckie
1272Mroczkowski GrzegorzPL-EKO-07-05160   PODLASKIE
1273Mroziak AndrzejPL-EKO-07-14123   PODKARPACKIE
1274Mrozik Bożena BarbaraPL-EKO-07-06325   DOLNOŚLĄSKIE
1275Mrozik JanPL-EKO-07-04697   DOLNOŚLĄSKIE
1276Mrozik RóżaPL-EKO-07-09210   DOLNOŚLĄSKIE
1277Mróz KrzysztofPL-EKO-07-00008   LUBELSKIE
1278Mróz Mariusz BartłomiejPL-EKO-07-21112  ZACHODNIOPOMORSKIE
1279Mruk MarianPL-EKO-07-02064   MAŁOPOLSKIE
1280Mrzygłód AntoniPL-EKO-07-06280   MAŁOPOLSKIE
1281Mukoid BrygidaPL-EKO-07-14058   LUBUSKIE
1282Musiał JarosławPL-EKO-07-21012   WIELKOPOLSKIE
1283Muszyński Tomasz WiesławPL-EKO-07-10168   łódzkie
1284Muzyka PawełPL-EKO-07-21179  LUBELSKIE
1285Myśliwiec StanisławPL-EKO-07-05282   LUBUSKIE
1286Nadborska ZofiaPL-EKO-07-07388   LUBUSKIE
1287Nadskakulski PrzemysławPL-EKO-07-10230   ZACHODNIOPOMORSKIE
1288Najda MariaPL-EKO-07-07306   ŚLĄSKIE
1289Nalepa Urszula EmiliaPL-EKO-07-19069   POMORSKIE
1290Namiotko AdamPL-EKO-07-20027   PODLASKIE
1291Namiotko KarolPL-EKO-07-16217   PODLASKIE
1292Napiórkowski JacekPL-EKO-07-16052   MAZOWIECKIE
1293Napiórkowski MarekPL-EKO-07-10097   MAZOWIECKIE
1294Napiórkowski MateuszPL-EKO-07-16023   MAZOWIECKIE
1295Napiórkowski MichałPL-EKO-07-16024   MAZOWIECKIE
1296Naranowicz JerzyPL-EKO-07-08554   ZACHODNIOPOMORSKIE
1297Narel Alicja JaninaPL-EKO-07-17069   ZACHODNIOPOMORSKIE
1298Narodzonek MarekPL-EKO-07-07424   KUJAWSKO-POMORSKIE
1299Nasiłowscy Anna i AdamPL-EKO-07-04702   MAZOWIECKIE
1300Nasternak KazimierzPL-EKO-07-11488   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1301Nasternak Malwina MariaPL-EKO-07-17190   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1302Nasternak MateuszPL-EKO-07-21076   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1303Naumczuk AndrzejPL-EKO-07-02065   PODLASKIE
1304Nawieśniak JanPL-EKO-07-03084   MAŁOPOLSKIE
1305Nazim AleksandraPL-EKO-07-94054   POMORSKIE
1306Nestoruk TomaszPL-EKO-07-11201   LUBELSKIE
1307Nicer TadeuszPL-EKO-07-08532   ŚLĄSKIE
1308Niedbała ArturPL-EKO-07-21181  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1309Niedzielski Edward MarekPL-EKO-07-13163   LUBELSKIE
1310Niemczak Maksymilian AleksanderPL-EKO-07-15042   PODKARPACKIE
1311Niemczycki Ignacy KrzysztofPL-EKO-07-18163   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1312Niemczycki Piotr PawełPL-EKO-07-18164   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1313Niemczyk ScholastykaPL-EKO-07-03085   WIELKOPOLSKIE
1314Niewiadomski Jarosław LeszekPL-EKO-07-17192   ZACHODNIOPOMORSKIE
1315Niewiadomski MichałPL-EKO-07-13193   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1316Niewiatowska JoannaPL-EKO-07-12398   MAZOWIECKIE
1317Niewiński JanPL-EKO-07-08396   PODLASKIE
1318Nikiel Daniel PiotrPL-EKO-07-16192   ZACHODNIOPOMORSKIE
1319Nikiel Rafał AdamPL-EKO-07-15133   ZACHODNIOPOMORSKIE
1320Niparko EugeniuszPL-EKO-07-06101   LUBUSKIE
1321Niparko BartoszPL-EKO-07-06330   LUBUSKIE
1322Nitczyński MarekPL-EKO-07-93050   MAZOWIECKIE
1323Nocuń Marcin BartłomiejPL-EKO-07-19015   ZACHODNIOPOMORSKIE
1324Nogowczyk EwaPL-EKO-07-04553   ŚLĄSKIE
1325Nolbert KatarzynaPL-EKO-07-21090  WIELKOPOLSKIE
1326NORPOL II Sp. z o.o. PL-EKO-07-20109   ZACHODNIOPOMORSKIE
1327Nosarzewski LeszekPL-EKO-07-19169   MAZOWIECKIE
1328Notter Thomas & ClaudiaPL-EKO-07-05567   PODLASKIE
1329Novyk CezaryPL-EKO-07-20108   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1330Nowacki FilipPL-EKO-07-13029   ZACHODNIOPOMORSKIE
1331Nowacki IreneuszPL-EKO-07-09058   KUJAWSKO-POMORSKIE
1332Nowacki JerzyPL-EKO-07-05395   MAZOWIECKIE
1333Nowacki ŁukaszPL-EKO-07-03162   POMORSKIE
1334Nowacki MarcinPL-EKO-07-11020   POMORSKIE
1335Nowak DamianPL-EKO-07-03087   WIELKOPOLSKIE
1336Nowak AnnaPL-EKO-07-19134   MAZOWIECKIE
1337Nowak JanPL-EKO-07-17113   WIELKOPOLSKIE
1338Nowak Kornelia AlicjaPL-EKO-07-18060   WIELKOPOLSKIE
1339Nowak MarekPL-EKO-07-20097   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1340Nowak Mieczysław MarianPL-EKO-07-11386   LUBELSKIE
1341Nowakowicz GrażynaPL-EKO-07-05665   LUBUSKIE
1342Nowakowski DariuszPL-EKO-07-13002   ZACHODNIOPOMORSKIE
1343Nowakowski GrzegorzPL-EKO-07-08450   DOLNOŚLĄSKIE
1344Nowakowski Henryk AntoniPL-EKO-07-12389   DOLNOŚLĄSKIE
1345Nowakowski JanPL-EKO-07-15082   KUJAWSKO-POMORSKIE
1346Nowakowski Zbigniew EugeniuszPL-EKO-07-10231   zachodniopomorskie
1347Nowicka MariaPL-EKO-07-09153   DOLNOŚLĄSKIE
1348Nowosielski JanuszPL-EKO-07-04705   MAZOWIECKIE
1349Nowosławski LeonPL-EKO-07-20013   ZACHODNIOPOMORSKIE
1350Nowoszyńska MonikaPL-EKO-07-15139   LUBELSKIE
1351Nozdryn-Płotnicki DanielPL-EKO-07-17184   ZACHODNIOPOMORSKIE
1352Nummulus Sp. z o.o.PL-EKO-07-16214   LUBUSKIE
1353Nykiel Andrzej EdwardPL-EKO-07-06256   zachodniopomorskie
1354Obłoj TomaszPL-EKO-07-11245   ZACHODNIOPOMORSKIE
1355Obrębska MarzenaPL-EKO-07-19035   MAZOWIECKIE
1356Obrycki KrystianPL-EKO-07-10066   PODLASKIE
1357Obst-Basińska DanutaPL-EKO-07-21101  LUBUSKIE
1358Odyniec MarekPL-EKO-07-16148   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1359Ogorzałek Marian PL-EKO-07-07287   małopolskie
1360Ogrodniczak KlaudiaPL-EKO-07-05542   ZACHODNIOPOMORSKIE
1361Ojdana Anna AgnieszkaPL-EKO-07-19057   MAZOWIECKIE
1362Olejnik Wiktor BogusławPL-EKO-07-20014  ZACHODNIOPOMORSKIE
1363Oleksiak AnnaPL-EKO-07-20137   MAZOWIECKIE
1364Oleksiejczuk KrzysztofPL-EKO-07-20127   LUBELSKIE
1365Oleksiejczuk MałgorzataPL-EKO-07-09032   LUBELSKIE
1366Oleksiejczuk MichałPL-EKO-07-18128   LUBELSKIE
1367Oleksiuk Szczepan PawełPL-EKO-07-17118   LUBELSKIE
1368Olewnicki KrzysztofPL-EKO-07-10129   MAZOWIECKIE
1369Olichwiruk KatarzynaPL-EKO-07-05396   MAZOWIECKIE
1370Olszewska AnnaPL-EKO-07-21093   ZACHODNIOPOMORSKIE
1371Olszewski Bogdan CezaryPL-EKO-07-05054   PODLASKIE
1372Olszewski KrzysztofPL-EKO-07-21117  ZACHODNIOPOMORSKIE
1373Olszewski RadosławPL-EKO-07-21029   POMORSKIE
1374Omielańczuk GrzegorzPL-EKO-07-10155   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1375Opalko MirosławPL-EKO-07-10528   LUBELSKIE
1376Opałka JózefPL-EKO-07-09369   POMORSKIE
1377Operacz BarbaraPL-EKO-07-08631   WIELKOPOLSKIE
1378Opszański Mateusz DawidPL-EKO-07-19130   WIELKOPOLSKIE
1379Ordysińska LidiaPL-EKO-07-02069   ZACHODNIOPOMORSKIE
1380Orlińska DorotaPL-EKO-07-09011   POMORSKIE
1381Ornowski TomaszPL-EKO-07-16058   KUJAWSKO-POMORSKIE
1382Orzechowski JarosławPL-EKO-07-10394   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1383Osada KarolPL-EKO-07-16118   KUJAWSKO-POMORSKIE
1384Osicki Dariusz JanPL-EKO-07-11388   zachodniopomorskie
1385Osiejuk Krzysztof PL-EKO-07-15016   lubelskie
1386Osiński RomanPL-EKO-07-04711   KUJAWSKO-POMORSKIE
1387Osowicz MarzenaPL-EKO-07-13213   MAZOWIECKIE
1388Osowska Ewelina ManuelaPL-EKO-07-21107  DOLNOŚLĄSKIE
1389Ossowski Damian PawełPL-EKO-07-17019   LUBELSKIE
1390Ossowski WaldemarPL-EKO-07-04772   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1391Ostapski MichałPL-EKO-07-20001   MAZOWIECKIE
1392Ostrowska Katarzyna JoannaPL-EKO-07-12454   ZACHODNIOPOMORSKIE
1393Ostrowski Karol PL-EKO-07-09106   warmińsko-mazurskie
1394Ostrowski MaciejPL-EKO-07-10662   ZACHODNIOPOMORSKIE
1395Ostrowski MichałPL-EKO-07-17173   ZACHODNIOPOMORSKIE
1396Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni "PLUS" EKO ''Szkoła Życia" w WandziniePL-EKO-07-06112   POMORSKIE
1397Owczarek BartłomiejPL-EKO-07-15006   POMORSKIE
1398Owczarek MateuszPL-EKO-07-11358   ZACHODNIOPOMORSKIE
1399Ozierański WaldemarPL-EKO-07-05669   DOLNOŚLĄSKIE
1400Ożadowicz KrystynaPL-EKO-07-15035   ŁÓDZKIE
1401Ożarowski Jacek PawełPL-EKO-07-06013   MAZOWIECKIE
1402Ożarowski RafałPL-EKO-07-18026   MAZOWIECKIE
1403Pachowicz MarekPL-EKO-07-12149   WIELKOPOLSKIE
1404Paciukanis Jan WojciechPL-EKO-07-16029   MAZOWIECKIE
1405Paczkowska MałgorzataPL-EKO-07-17124   KUJAWSKO-POMORSKIE
1406Pagórek IlonaPL-EKO-07-06066   POMORSKIE
1407Pająk AndrzejPL-EKO-07-04713   KUJAWSKO-POMORSKIE
1408Palacz KrzysztofPL-EKO-07-13030   WIELKOPOLSKIE
1409Paliwoda MarekPL-EKO-07-07082   KUJAWSKO-POMORSKIE
1410Paliwoda MałgorzataPL-EKO-07-18051   MAZOWIECKIE
1411Paliwoda MariaPL-EKO-07-12015   ZACHODNIOPOMORSKIE
1412Paluch Łukasz MarekPL-EKO-07-21032  OPOLSKIE
1413Paluszkiewicz Piotr MarianPL-EKO-07-92030   WIELKOPOLSKIE
1414Pamuła Kazimiera WandaPL-EKO-07-17016   WIELKOPOLSKIE
1415Panasiuk JoannaPL-EKO-07-05612   LUBUSKIE
1416Panasiuk SławomirPL-EKO-07-05397   LUBUSKIE
1417Panasiuk TeresaPL-EKO-07-05711   LUBUSKIE
1418Panek Jarosław PL-EKO-07-21170  ŚWIĘTOKRZYSKIE
1419Pankiewicz AnnaPL-EKO-07-06022   ZACHODNIOPOMORSKIE
1420Pankiewicz BarbaraPL-EKO-07-07032   POMORSKIE
1421Pankiewicz Katarzyna RóżaPL-EKO-07-17040   LUBUSKIE
1422Pankiewicz RafałPL-EKO-07-12119   WIELKOPOLSKIE
1423Pankiewicz-Ginda BożenaPL-EKO-07-05445   ZACHODNIOPOMORSKIE
1424Panufnik Maciej JanPL-EKO-07-07414   PODLASKIE
1425Papiernik Maciej WojciechPL-EKO-07-20058   DOLNOŚLĄSKIE
1426Papież-Wiśniewska AleksandraPL-EKO-07-20122   ZACHODNIOPOMORSKIE
1427Parafia Greckokatolicka P.W. Przemienienia Pańskiego w BielicyPL-EKO-07-08245   ZACHODNIOPOMORSKIE
1428Parafia Greckokatolicka pw. Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy PL-EKO-07-14008   ZACHODNIOPOMORSKIE
1429Parafia Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego w KraplewiePL-EKO-07-19112   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1430Parafia Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego w OstródziePL-EKO-07-19113   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1431Parafia Rzymsko Katolicka p.w.Matki Boskiej Bolesnej P.K. P.W. M.B. w Mielęcinie, siedziba MielęcinPL-EKO-07-18046   ZACHODNIOPOMORSKIE
1432Parafia Rzymsko-Katolicka PL-EKO-07-21186  MAZOWIECKIE
1433Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia N.M.P PL-EKO-07-19061   ZACHODNIOPOMORSKIE
1434Parzniewski RomanPL-EKO-07-11464   KUJAWSKO-POMORSKIE
1435Parzych Janusz AndrzejPL-EKO-07-17197   ZACHODNIOPOMORSKIE
1436Pasieka Barbara TeresaPL-EKO-07-12269   pomorskie
1437Pastuszak Magdalena JadwigaPL-EKO-07-05258   POMORSKIE
1438Paszkowska Alicja PL-EKO-07-14066   podlaskie
1439Pawelec Marek MichałPL-EKO-07-16242   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1440Pawlicki Henryk PiotrPL-EKO-07-11533   MAZOWIECKIE
1441Pawlonka JanPL-EKO-07-08423   ZACHODNIOPOMORSKIE
1442Pawluczuk RyszardPL-EKO-07-11487   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1443Pawłowski AdamPL-EKO-07-21172  ZACHODNIOPOMORSKIE
1444Pawłowski JacekPL-EKO-07-15058   WIELKOPOLSKIE
1445Pawłowski Michał PL-EKO-07-19037   kujawsko-pomorskie
1446Perepeczko KrzysztofPL-EKO-07-06493   ZACHODNIOPOMORSKIE
1447Perepeczko BartoszPL-EKO-07-06494   ZACHODNIOPOMORSKIE
1448Perka Paweł MichałPL-EKO-07-21044  KUJAWSKO-POMORSKIE
1449Perzanowski LeszekPL-EKO-07-12185   MAZOWIECKIE
1450Petkiewicz Urszula MariaPL-EKO-07-21135   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1451Petryka PiotrPL-EKO-07-14116   MAZOWIECKIE
1452PFP INVEST Sp. z o.o.PL-EKO-07-20110   ZACHODNIOPOMORSKIE
1453PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Złocieniec PGL LP Nadleśnictwo Złocieniec PL-EKO-07-21092   ZACHODNIOPOMORSKIE
1454Piąstka MarcinPL-EKO-07-08012   WIELKOPOLSKIE
1455Piątek KrzysztofPL-EKO-07-05944   POMORSKIE
1456Pichola IrenaPL-EKO-07-17129   DOLNOŚLĄSKIE
1457Piechna-Kamińska MałgorzataPL-EKO-07-98150   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1458Pieczewski KrzysztofPL-EKO-07-95005   ŁÓDZKIE
1459Pieczulis DariuszPL-EKO-07-20046   PODLASKIE
1460Pieczulis Witold JerzyPL-EKO-07-18077   PODLASKIE
1461Piegdoń Artur RyszardPL-EKO-07-20064  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1462Pielech Marta HalinaPL-EKO-07-19091   LUBUSKIE
1463Pieńkosz Agnieszka EwaPL-EKO-07-04729   LUBELSKIE
1464Pierzak KrzysztofPL-EKO-07-18072   LUBUSKIE
1465Piesik MirosławPL-EKO-07-20047   KUJAWSKO-POMORSKIE
1466Pietrewicz EwaPL-EKO-07-10460   PODLASKIE
1467Pietrzak BartłomiejPL-EKO-07-18127   ZACHODNIOPOMORSKIE
1468Pietrzyk KarolPL-EKO-07-14039  PODLASKIE
1469Pięta Dariusz KrzysztofPL-EKO-07-07059   DOLNOŚLĄSKIE
1470Piętak KrystianPL-EKO-07-06434   LUBELSKIE
1471Piętka JózefPL-EKO-07-08272   MAŁOPOLSKIE
1472Piksa Ryszard PL-EKO-07-09012   małopolskie
1473Pilarski WaldemarPL-EKO-07-16078   KUJAWSKO-POMORSKIE
1474Pilarz Ilona PL-EKO-07-08471   kujawsko-pomorskie
1475Pilch Piotr PawełPL-EKO-07-05219   PODKARPACKIE
1476Pilch Tomasz MarianPL-EKO-07-02243   PODKARPACKIE
1477Pilecki PiotrPL-EKO-07-21177  LUBUSKIE
1478Piotrowski JacekPL-EKO-07-05062   ŁÓDZKIE
1479Piotrowski ZygmuntPL-EKO-07-09309   PODLASKIE
1480Piórkowski AdamPL-EKO-07-09459   PODLASKIE
1481Piórkowski MariuszPL-EKO-07-10619   KUJAWSKO-POMORSKIE
1482Piskorek PaulinaPL-EKO-07-04074   LUBELSKIE
1483Piszczek JanPL-EKO-07-09264   MAŁOPOLSKIE
1484Pius AgnieszkaPL-EKO-07-16191   MAZOWIECKIE
1485Piwko Mirosław JerzyPL-EKO-07-15068   ŁÓDZKIE
1486Plantacja Ekologiczna Bogdan i Dominik MączyńskiPL-EKO-07-01024   MAZOWIECKIE
1487Plech Maciej ŁukaszPL-EKO-07-19136   DOLNOŚLĄSKIE
1488Pliszka KazimierzPL-EKO-07-06158   POMORSKIE
1489Plotta JacekPL-EKO-07-05447   POMORSKIE
1490Plotta JanPL-EKO-07-19025   POMORSKIE
1491Płachta DorotaPL-EKO-07-03097   KUJAWSKO-POMORSKIE
1492Pławecki WiesławPL-EKO-07-08246   MAŁOPOLSKIE
1493Płocharski JanPL-EKO-07-12188   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1494Płomiński Marek JerzyPL-EKO-07-18021   ŁÓDZKIE
1495PODĄGI Sp. z o.o. PL-EKO-07-04991   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1496Podciborski Tomasz StanisławPL-EKO-07-05242   POMORSKIE
1497Podfigurny PiotrPL-EKO-07-04736   ZACHODNIOPOMORSKIE
1498Podgórski Robert JanPL-EKO-07-14001   ZACHODNIOPOMORSKIE
1499Podhorodecki Michał ArturPL-EKO-07-19007   ZACHODNIOPOMORSKIE
1500Podhorodecki Zbigniew MarianPL-EKO-07-16027   ZACHODNIOPOMORSKIE
1501Pogodzińscy Beata i Konrad PL-EKO-07-21003  PODKARPACKIE
1502Pokrywka RafałPL-EKO-07-17064   LUBELSKIE
1503Polana Sp. z o.o.PL-EKO-07-04171   LUBELSKIE
1504Poliński PiotrPL-EKO-07-18018   ZACHODNIOPOMORSKIE
1505Poliński StanisławPL-EKO-07-12315   ZACHODNIOPOMORSKIE
1506Polska AKF Sp. z o.o.PL-EKO-07-16025   MAZOWIECKIE
1507Polus Jacek JerzyPL-EKO-07-06218   KUJAWSKO-POMORSKIE
1508Połeć Marta MagdalenaPL-EKO-07-19017   WIELKOPOLSKIE
1509Popiel BogdanPL-EKO-07-19072   POMORSKIE
1510Popiel StanisławPL-EKO-07-05398   POMORSKIE
1511Popiel JarosławPL-EKO-07-09039   POMORSKIE
1512Popiel WitoldPL-EKO-07-13142   PODLASKIE
1513Popierz MirosławPL-EKO-07-05574   WIELKOPOLSKIE
1514Popiołkowski PiotrPL-EKO-07-08094   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1515Popławski BronisławPL-EKO-07-11468   KUJAWSKO-POMORSKIE
1516Posoch JoannaPL-EKO-07-16115   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1517Pospiszyl Jacek EdwardPL-EKO-07-18058   ŚLĄSKIE
1518Pośnik-Jurczak Anna PL-EKO-07-11049   mazowieckie
1519Poświatowski MariuszPL-EKO-07-02021   PODLASKIE
1520Potocki ZbigniewPL-EKO-07-15160   LUBELSKIE
1521Potomski Przemysław MichałPL-EKO-07-09444   ŁÓDZKIE
1522Potręć Michał RyszardPL-EKO-07-20004   LUBELSKIE
1523Potręć Daniel PiotrPL-EKO-07-20005   LUBELSKIE
1524Powideł KrzysztofPL-EKO-07-08050   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1525Powierża SylwesterPL-EKO-07-11443   MAZOWIECKIE
1526Pożarowszczyk Stanisław AndrzejPL-EKO-07-98019   LUBELSKIE
1527Prace Rolne i Leśne Sp. z o. o.PL-EKO-07-12006   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1528Priwieziencew Aleksandra SoniaPL-EKO-07-10227   MAZOWIECKIE
1529Procek Daniel PawełPL-EKO-07-21047  KUJAWSKO-POMORSKIE
1530Proficz Sławomir CzesławPL-EKO-07-21038   ZACHODNIOPOMORSKIE
1531Prokopowicz JózefPL-EKO-07-12048   DOLNOŚLĄSKIE
1532Proskura Zbigniew KrystianPL-EKO-07-13150  POMORSKIE
1533Przechadzki Artur AntoniPL-EKO-07-14106   POMORSKIE
1534Przedsiębiorstwo Agricola Sp. z o.o.PL-EKO-07-01023   WIELKOPOLSKIE
1535Przegrocka ZofiaPL-EKO-07-14126   PODKARPACKIE
1536Przemyślańska ElżbietaPL-EKO-07-14122   OPOLSKIE
1537Przybycińska-Krych IzabelaPL-EKO-07-12187   ZACHODNIOPOMORSKIE
1538Przybylak WandaPL-EKO-07-97014   WIELKOPOLSKIE
1539Przybylak Andrzej MariuszPL-EKO-07-21014  ŁÓDZKIE
1540Przybylak Radosław SylwesterPL-EKO-07-16074   ŁÓDZKIE
1541Przybylak-Zdanowicz MagdalenaPL-EKO-07-09052   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1542Przybysz Przemysław CzesławPL-EKO-07-14048   MAZOWIECKIE
1543Przydział WiesławPL-EKO-07-04740   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1544Przysiecki PawełPL-EKO-07-16123   WIELKOPOLSKIE
1545Punktur Ijslandse Paarden-Polska Sp. z o.o.PL-EKO-07-09215  DOLNOŚLĄSKIE
1546Pupczyk BogusławPL-EKO-07-04402   MAŁOPOLSKIE
1547Pupczyk JanPL-EKO-07-04743   MAŁOPOLSKIE
1548Purgał MariuszPL-EKO-07-14012  DOLNOŚLĄSKIE
1549Pustelniak BernardPL-EKO-07-20034  OPOLSKIE
1550Puzio DariuszPL-EKO-07-19054   ZACHODNIOPOMORSKIE
1551Puzio MichałPL-EKO-07-13007   ZACHODNIOPOMORSKIE
1552Pyrdoł WojciechPL-EKO-07-05350   MAŁOPOLSKIE
1553Pyszyńska AgnieszkaPL-EKO-07-19129   MAZOWIECKIE
1554Pytel PatrykPL-EKO-07-13211   PODLASKIE
1555PZŁ Koło Łowieckie "Jeleń"PL-EKO-07-17205   LUBUSKIE
1556Rabiarz BogusławPL-EKO-07-08519   DOLNOŚLĄSKIE
1557Rachtan KrzysztofPL-EKO-07-16107   ZACHODNIOPOMORSKIE
1558Radecki Andrzej JózefPL-EKO-07-15169   MAŁOPOLSKIE
1559Radecki Ireneusz JózefPL-EKO-07-16219   DOLNOŚLĄSKIE
1560Radziewicz JarosławPL-EKO-07-16221   PODLASKIE
1561Radzik KrzysztofPL-EKO-07-07071   MAŁOPOLSKIE
1562Radzikowski Robert JerzyPL-EKO-07-17085   lubelskie
1563Radziszewski JacekPL-EKO-07-21053  PODLASKIE
1564Rams Krzysztof SzymonPL-EKO-07-08153   MAŁOPOLSKIE
1565Raniszewski Józef PL-EKO-07-04746   ZACHODNIOPOMORSKIE
1566Raniszewski Ireneusz PiotrPL-EKO-07-20118   MAZOWIECKIE
1567Rant EdwardPL-EKO-07-04747   PODLASKIE
1568RAUCH Polska Sp. z o.o.PL-EKO-07-15931   PODKARPACKIE
1569Rąbalski CezaryPL-EKO-07-91012   MAZOWIECKIE
1570Rączka JanPL-EKO-07-04134   MAŁOPOLSKIE
1571Redecki Bartłomiej AndrzejPL-EKO-07-09260   KUJAWSKO-POMORSKIE
1572Reitzig ElżbietaPL-EKO-07-08321   WIELKOPOLSKIE
1573Reitzig Maximilian AndreasPL-EKO-07-19119   WIELKOPOLSKIE
1574Rejmoniak Jacek PL-EKO-07-19162   ŚLĄSKIE
1575Rembiasz StanisławPL-EKO-07-05296   MAŁOPOLSKIE
1576Remian MałgorzataPL-EKO-07-02078   DOLNOŚLĄSKIE
1577Remian BartłomiejPL-EKO-07-21091  DOLNOŚLĄSKIE
1578Remiszewska MartaPL-EKO-07-10702   ZACHODNIOPOMORSKIE
1579Reszczyńska ElżbietaPL-EKO-07-08437   POMORSKIE
1580Rębilas EdwardPL-EKO-07-04135   MAŁOPOLSKIE
1581Ringger Anna i RobinPL-EKO-07-03100   ZACHODNIOPOMORSKIE
1582Robaczewska AnetaPL-EKO-07-21168  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1583Robaczewski EdwardPL-EKO-07-17161   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1584Roczon AndrzejPL-EKO-07-19032   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1585Rodzik ŁucjaPL-EKO-07-21074  LUBELSKIE
1586Rogacki Krzysztof RobertPL-EKO-07-05463   KUJAWSKO-POMORSKIE
1587Rogala MarzenaPL-EKO-07-11077   LUBELSKIE
1588Rogalewski LeszekPL-EKO-07-11156   PODLASKIE
1589Rojewska AlinaPL-EKO-07-05403   PODLASKIE
1590Rokicki SzczepanPL-EKO-07-04752   ŚWIĘTOKRZYSKIE
1591Rokicki JanPL-EKO-07-18074   MAZOWIECKIE
1592Rokitnicki MarcinPL-EKO-07-05452   ZACHODNIOPOMORSKIE
1593Rokosz Grzegorz TadeuszPL-EKO-07-01357   PODKARPACKIE
1594Rol-Gądków Sp. z o.o. PL-EKO-07-19123   LUBUSKIE
1595ROL-KRO Sp. z o.o. PL-EKO-07-20128   ZACHODNIOPOMORSKIE
1596ROLDROB GOSPODARSTWO ROLNO-DROBIARSKIE Klaudiusz Skrzipczyk PL-EKO-07-20131  OPOLSKIE
1597Rolewski Sławomir JózefPL-EKO-07-93007   ŁÓDZKIE
1598Roman MarekPL-EKO-07-04753   MAZOWIECKIE
1599Romaniuk SylwiaPL-EKO-07-21143  LUBELSKIE
1600Romaniuk JerzyPL-EKO-07-09204   PODLASKIE
1601Romanowski BogdanPL-EKO-07-05864   LUBUSKIE
1602Romańczuk AndrzejPL-EKO-07-10176   PODLASKIE
1603Romańczyk Sebastian MarcinPL-EKO-07-21146  ZACHODNIOPOMORSKIE
1604Romuald Stasiak Gospodarstwo Ekologiczne Smak Natury Elżbieta i RoPL-EKO-07-94048   WIELKOPOLSKIE
1605Rosiek PawełPL-EKO-07-05609   MAŁOPOLSKIE
1606Rosołowski JerzyPL-EKO-07-07403   ZACHODNIOPOMORSKIE
1607Rostkowski TadeuszPL-EKO-07-18054   PODLASKIE
1608Rotko PiotrPL-EKO-07-04408   MAŁOPOLSKIE
1609Rozenek JanPL-EKO-07-19093   POMORSKIE
1610Rożak JanPL-EKO-07-19121   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1611Rój MirosławPL-EKO-07-05167   DOLNOŚLĄSKIE
1612Rózga ZbigniewPL-EKO-07-10467   ZACHODNIOPOMORSKIE
1613Różańska Katarzyna AlicjaPL-EKO-07-17081   POMORSKIE
1614Różański Krzysztof PiotrPL-EKO-07-05024   lubuskie
1615Różecki MichałPL-EKO-07-16101   LUBUSKIE
1616Różnowicz MirosławPL-EKO-07-04756   LUBELSKIE
1617Różnowicz KrystianPL-EKO-07-04205   LUBELSKIE
1618Ruciński MichałPL-EKO-07-18063   POMORSKIE
1619Ruczyński Mateusz PiotrPL-EKO-07-19127   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1620Rudko AdamPL-EKO-07-18107   DOLNOŚLĄSKIE
1621Rudowska Jolanta DanutaPL-EKO-07-18094   LUBELSKIE Certyfikat cofnięty
1622Rudzki EdwardPL-EKO-07-11130   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1623Rudzki Kamil SergiuszPL-EKO-07-16201   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1624Rup BożenaPL-EKO-07-21080  MAZOWIECKIE
1625Rusin StanisławPL-EKO-07-06211   MAŁOPOLSKIE
1626Rusin-Hardenbicker Dorota GabrielaPL-EKO-07-14009   ZACHODNIOPOMORSKIE
1627Rusinek Leszek i TeresaPL-EKO-07-01200   PODKARPACKIE
1628Ruszkowski Norbert HenrykPL-EKO-07-21129   LUBELSKIE
1629Rutkowski RobertPL-EKO-07-06317   MAZOWIECKIE
1630Rutkowski RyszardPL-EKO-07-05066   PODLASKIE
1631Rutkowski Ryszard MarekPL-EKO-07-21023  PODLASKIE
1632Rutkowski TadeuszPL-EKO-07-12402   LUBUSKIE
1633Rybacki PiotrPL-EKO-07-13165   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1634Rybakowski DanielPL-EKO-07-08071   POMORSKIE
1635Rybałt Bogdan PL-EKO-07-12027   zachodniopomorskie
1636Rybiński MariuszPL-EKO-07-11326   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1637Rycerz Dorota MariolaPL-EKO-07-15167   LUBELSKIE
1638Rychlicki AndrzejPL-EKO-07-06099   ZACHODNIOPOMORSKIE
1639Rydzewski RadosławPL-EKO-07-13214   PODLASKIE
1640Rydzewski StanisławPL-EKO-07-15125   PODLASKIE
1641Rydzewski TomaszPL-EKO-07-13112   PODLASKIE
1642Rygielski Dawid RafałPL-EKO-07-16142   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1643Ryglowska Dana PL-EKO-07-21019  POMORSKIE
1644Ryłyk MichałPL-EKO-07-14045   ZACHODNIOPOMORSKIE
1645Ryłyk Renata KatarzynaPL-EKO-07-08609   ZACHODNIOPOMORSKIE
1646Rymarz EwaPL-EKO-07-15165   PODKARPACKIE
1647Rytel Elżbieta i RomualdPL-EKO-07-04410   MAZOWIECKIE
1648Rytel Paweł DanielPL-EKO-07-19141   MAZOWIECKIE
1649Rytel RomanPL-EKO-07-05067   ZACHODNIOPOMORSKIE
1650Rytel PiotrPL-EKO-07-17091   MAZOWIECKIE
1651Rytel WiktorPL-EKO-07-17189   MAZOWIECKIE
1652Rytwiński KrzysztofPL-EKO-07-18053   ZACHODNIOPOMORSKIE
1653Rzepczyński SebastianPL-EKO-07-21137  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1654Rzepka Bartłomiej MarcinPL-EKO-07-13093   lubuskie
1655Rzymska Iwona LucynaPL-EKO-07-18031   ZACHODNIOPOMORSKIE
1656Rzymskokatolicka Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Galinach Rzymskokatolicka Parafia pw. Wniebowzięcia NMPPL-EKO-07-19104   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1657Sadło MarlenaPL-EKO-07-08186   ZACHODNIOPOMORSKIE
1658Sadłowski ŁukaszPL-EKO-07-07030   ZACHODNIOPOMORSKIE
1659Sadowska Sabina JaninaPL-EKO-07-18093   LUBUSKIE
1660Sadowski WojciechPL-EKO-07-05069   DOLNOŚLĄSKIE
1661Sadowski MarcinPL-EKO-07-15077   MAZOWIECKIE
1662Sadowski RomanPL-EKO-07-15074   MAZOWIECKIE
1663Sajnóg Tomasz KazimierzPL-EKO-07-15113   ŚLĄSKIE
1664Saladra Mariusz PiotrPL-EKO-07-06120   DOLNOŚLĄSKIE
1665Saladra Filip HonoratPL-EKO-07-21073   DOLNOŚLĄSKIE
1666Salamądry PrzemysławPL-EKO-07-11493   MAZOWIECKIE
1667Sałachub BartoszPL-EKO-07-12489   ZACHODNIOPOMORSKIE
1668Sałachub Katarzyna JoannaPL-EKO-07-20077   ZACHODNIOPOMORSKIE
1669Sałachub Maciej KazimierzPL-EKO-07-16104   ZACHODNIOPOMORSKIE
1670Sałachub MieczysławPL-EKO-07-16106   ZACHODNIOPOMORSKIE
1671Sałachub RomanPL-EKO-07-12191   ZACHODNIOPOMORSKIE
1672Sałdacz MaciejPL-EKO-07-04412   DOLNOŚLĄSKIE
1673Sameć Leszek PL-EKO-07-12075   wielkopolskie
1674Sankowski StanisławPL-EKO-07-06195   PODLASKIE
1675Sapieżko DariuszPL-EKO-07-06387   PODLASKIE
1676Sarzyński KrzysztofPL-EKO-07-10286   DOLNOŚLĄSKIE
1677Sasiela KazimierzPL-EKO-07-19096   DOLNOŚLĄSKIE
1678Sawczuk DariuszPL-EKO-07-18080   LUBELSKIE
1679Sawczyszyn AdamPL-EKO-07-12067   ZACHODNIOPOMORSKIE
1680Sawczyszyn Ireneusz AdamPL-EKO-07-17042   ZACHODNIOPOMORSKIE
1681Sawczyszyn Krzysztof AdamPL-EKO-07-11102   ZACHODNIOPOMORSKIE
1682Sawicki EdmundPL-EKO-07-05575   POMORSKIE
1683Sawina Piotr PL-EKO-07-07204   małopolskie
1684Scanagro Sp. z.o.oPL-EKO-07-05357   ZACHODNIOPOMORSKIE
1685Schenk Renata MariaPL-EKO-07-10585   POMORSKIE
1686Schulz Małgorzata MariaPL-EKO-07-17157   ZACHODNIOPOMORSKIE
1687Sekuła AndrzejPL-EKO-07-04760   MAŁOPOLSKIE
1688Selwit MałgorzataPL-EKO-07-03106   DOLNOŚLĄSKIE
1689Semeniuk PawełPL-EKO-07-12271   LUBELSKIE
1690Semkło Alfred JanPL-EKO-07-08256   LUBUSKIE
1691Serafin LucynaPL-EKO-07-07172   KUJAWSKO-POMORSKIE
1692Serafinowicz JarosławPL-EKO-07-07027   KUJAWSKO-POMORSKIE
1693Serafinowicz PawełPL-EKO-07-07481   KUJAWSKO-POMORSKIE
1694Serwach SławomirPL-EKO-07-94011   MAZOWIECKIE
1695Sewerynek Bartosz MarekPL-EKO-07-20115   ZACHODNIOPOMORSKIE
1696Sewerynek Hubert AleksyPL-EKO-07-12490   ZACHODNIOPOMORSKIE
1697Seweryniak TadeuszPL-EKO-07-09452   MAZOWIECKIE
1698Siemiński PiotrPL-EKO-07-12106   ZACHODNIOPOMORSKIE
1699Sienkiewicz WiesławPL-EKO-07-07368   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1700Sierota MartaPL-EKO-07-21159  LUBUSKIE
1701Sikora AndrzejPL-EKO-07-04763   MAŁOPOLSKIE
1702Sikorski AdamPL-EKO-07-04140   MAZOWIECKIE
1703Sikorski JacekPL-EKO-07-08088   POMORSKIE
1704Sikorski JanuszPL-EKO-07-07433   KUJAWSKO-POMORSKIE
1705Sinkiewicz JózefPL-EKO-07-08422   PODLASKIE
1706Sitek KacperPL-EKO-07-10395   ZACHODNIOPOMORSKIE
1707Sitkiewicz Wojciech AdamPL-EKO-07-21025  ZACHODNIOPOMORSKIE
1708Sitko JózefPL-EKO-07-09397   PODLASKIE
1709Sitko MaciejPL-EKO-07-10399   PODLASKIE
1710Siwek LeszekPL-EKO-07-17025   LUBELSKIE
1711Siwińska Mirela AgnieszkaPL-EKO-07-06354   LUBUSKIE
1712Skalmierski Jarosław KrystianPL-EKO-07-17136   ŁÓDZKIE
1713Skałacki HenrykPL-EKO-07-21175  LUBUSKIE
1714Skatulska Danuta RóżaPL-EKO-07-07112   MAZOWIECKIE
1715Skierski Mieczysław TadeuszPL-EKO-07-12193   ZACHODNIOPOMORSKIE
1716Skowron MałgorzataPL-EKO-07-17141   ŚLĄSKIE
1717Skowrońska Małgorzata GrażynaPL-EKO-07-09509  OPOLSKIE
1718Skóra KingaPL-EKO-07-21169   ŁÓDZKIE
1719Skórczyńska BarbaraPL-EKO-07-12095   ZACHODNIOPOMORSKIE
1720Skręt Robert JanuszPL-EKO-07-16195   ŚLĄSKIE
1721Skrypko DariuszPL-EKO-07-10453   PODLASKIE
1722Skrzecz MichałPL-EKO-07-10180   MAZOWIECKIE
1723Skrzypczyk Marcin MateuszPL-EKO-07-16003   LUBELSKIE
1724Skrzypiec JanPL-EKO-07-07143   ZACHODNIOPOMORSKIE
1725Skupski Krzysztof MariuszPL-EKO-07-19071   PODLASKIE
1726Słaby Grzegorz PL-EKO-07-10124   małopolskie
1727Słowicki Jan PiotrPL-EKO-07-06305   PODLASKIE
1728Słowik WaldemarPL-EKO-07-21110   ZACHODNIOPOMORSKIE
1729Smolarek ZbigniewPL-EKO-07-16004   MAZOWIECKIE
1730Smolińska AngelikaPL-EKO-07-10694   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1731Smoliński JarosławPL-EKO-07-10684   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1732Smoliński Tomasz KamilPL-EKO-07-19052   POMORSKIE
1733Smurlik AdamPL-EKO-07-06332   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1734Sobczyk RomanPL-EKO-07-21064   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1735Sobczyk-Dobrowolska BeataPL-EKO-07-12041   ZACHODNIOPOMORSKIE
1736Soboń AleksandraPL-EKO-07-04145   OPOLSKIE
1737Sobota AdamPL-EKO-07-07255   LUBELSKIE
1738Socharski Wojciech AntoniPL-EKO-07-16061   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1739Sokolewicz Eliza Jadwiga PL-EKO-07-05076   podlaskie
1740Sokołowski PiotrPL-EKO-07-08316   ŚLĄSKIE
1741Sokołowski Grzegorz JanPL-EKO-07-09900   POMORSKIE
1742Sokołowski JanuszPL-EKO-07-10100   PODLASKIE
1743Sokołowski JerzyPL-EKO-07-13081   PODLASKIE
1744Sokołowski Ryszard KazimierzPL-EKO-07-20051   POMORSKIE
1745SOL RAY ENERGY Sp. z o.o.PL-EKO-07-15120   MAZOWIECKIE
1746Solan Janusz PL-EKO-07-20142   LUBELSKIE
1747Solan KarolPL-EKO-07-21113  LUBELSKIE
1748Solan WeronikaPL-EKO-07-20144   LUBELSKIE
1749Solan-Bartoszek ElżbietaPL-EKO-07-15128   LUBELSKIE
1750Solan-Hamkało MagdalenaPL-EKO-07-21182  LUBELSKIE
1751Solis Tomasz PiotrPL-EKO-07-15170   lubelskie
1752Sołoducka Irena PL-EKO-07-21155  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1753Sopoliński WaldemarPL-EKO-07-21086   WIELKOPOLSKIE
1754Sordyl MariaPL-EKO-07-96196   ŚLĄSKIE
1755Sosik Katarzyna AnnaPL-EKO-07-05577   LUBELSKIE
1756Soska KrzysztofPL-EKO-07-09367   LUBELSKIE
1757Spelta Duo Sp. z o.o. PL-EKO-07-21039  ZACHODNIOPOMORSKIE
1758Springer JanPL-EKO-07-11539   ZACHODNIOPOMORSKIE
1759Sroka Bartłomiej PiotrPL-EKO-07-19041   MAŁOPOLSKIE
1760Sromek Andrzej PL-EKO-07-05288   małopolskie
1761Sromek Stanisław i IrenaPL-EKO-07-04425   MAŁOPOLSKIE
1762Sromek KrzysztofPL-EKO-07-17115   MAŁOPOLSKIE
1763Stabeusz MarzenaPL-EKO-07-20049   LUBELSKIE
1764Stach RobertPL-EKO-07-12130   WIELKOPOLSKIE
1765Stachnik BeataPL-EKO-07-15002   DOLNOŚLĄSKIE
1766Stachów Krystyna PL-EKO-07-02086   lubuskie
1767Stachurski Sławomir ZbigniewPL-EKO-07-19064   PODLASKIE
1768Stafiej BeataPL-EKO-07-14017   PODKARPACKIE
1769Staniek KrystianPL-EKO-07-04149   ŚLĄSKIE
1770Stankiewicz Bianka KatarzynaPL-EKO-07-19101   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1771Stańco Mirosław AndrzejPL-EKO-07-02087   MAŁOPOLSKIE
1772Starzyński PiotrPL-EKO-07-01589   MAZOWIECKIE
1773Stasiak PiotrPL-EKO-07-05753   WIELKOPOLSKIE
1774Stasiak Agnieszka AnnaPL-EKO-07-21028  ŚLĄSKIE
1775Stasiełuk Jarosław PL-EKO-07-06367   podlaskie
1776Stasik Czesław PL-EKO-07-04423   małopolskie
1777Stasik MariaPL-EKO-07-07117   MAŁOPOLSKIE
1778Stasik MateuszPL-EKO-07-03111   MAŁOPOLSKIE
1779Staszak Czesław JózefPL-EKO-07-19095   MAŁOPOLSKIE
1780Staszczyk Aneta BarbaraPL-EKO-07-21002  MAŁOPOLSKIE
1781Stawiarz Anna ElżbietaPL-EKO-07-16246   PODKARPACKIE
1782Stec KatarzynaPL-EKO-07-08113   MAŁOPOLSKIE
1783Stec MarekPL-EKO-07-04781   MAŁOPOLSKIE
1784Stec-Sawina ElżbietaPL-EKO-07-08095   MAŁOPOLSKIE
1785Stech Jarosław PL-EKO-07-20138  ZACHODNIOPOMORSKIE
1786Steć MichałPL-EKO-07-05143   POMORSKIE
1787Steć-Mycyk IlonaPL-EKO-07-11118   POMORSKIE
1788Stefaniuk KamilPL-EKO-07-17057   MAZOWIECKIE
1789Stelmach HubertPL-EKO-07-04151   ZACHODNIOPOMORSKIE
1790Stelmach ŁukaszPL-EKO-07-04152   ZACHODNIOPOMORSKIE
1791Stelmach MałgorzataPL-EKO-07-19150   ZACHODNIOPOMORSKIE
1792Stelmachowski Grzegorz JanPL-EKO-07-05578   MAZOWIECKIE
1793Stempak SławomirPL-EKO-07-04782   ZACHODNIOPOMORSKIE
1794Stepa JarosławPL-EKO-07-10275   DOLNOŚLĄSKIE
1795Stępień AnnaPL-EKO-07-93077   KUJAWSKO-POMORSKIE
1796Stępniewski JacekPL-EKO-07-14067   MAZOWIECKIE
1797Stoltman MariolaPL-EKO-07-05409   POMORSKIE
1798Stopczyński JakubPL-EKO-07-07019   ŁÓDZKIE
1799Stowarzyszenie Integracyjne Wspólnoty Barka PL-EKO-07-16259   wielkopolskie
1800Stratenwerth Ewa i PeterPL-EKO-07-91014   MAZOWIECKIE
1801Strońska Agnieszka JadwigaPL-EKO-07-17146   MAZOWIECKIE
1802Stryjek HalinaPL-EKO-07-17127   DOLNOŚLĄSKIE
1803Stryjek UrszulaPL-EKO-07-17128   DOLNOŚLĄSKIE
1804Strzelecki MariuszPL-EKO-07-09469   ZACHODNIOPOMORSKIE
1805Styczyński Karol LechPL-EKO-07-21180  WIELKOPOLSKIE
1806Stygar JacekPL-EKO-07-04886   MAZOWIECKIE
1807Stygar Wiesława KazimieraPL-EKO-07-20112   MAZOWIECKIE
1808Stygar ZbigniewPL-EKO-07-04855   MAZOWIECKIE
1809Stygar-Grzyb Matylda AgataPL-EKO-07-20111   MAZOWIECKIE
1810Stygar-Kwas Dominika IrenaPL-EKO-07-20113   MAZOWIECKIE
1811Stypułkowscy Wojciech i MarzenaPL-EKO-07-08049   KUJAWSKO-POMORSKIE
1812Suchocki JanuszPL-EKO-07-20160   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1813Suchorska GrażynaPL-EKO-07-05123   WIELKOPOLSKIE
1814Sućko KrzysztofPL-EKO-07-08510   ZACHODNIOPOMORSKIE
1815Sudewicz AndrzejPL-EKO-07-17199   LUBELSKIE
1816Suliga KrzysztofPL-EKO-07-17028   ZACHODNIOPOMORSKIE
1817Suliga Zygmunt PL-EKO-07-12017   zachodniopomorskie
1818Sulima MariuszPL-EKO-07-20056   LUBELSKIE
1819Sumiński WojciechPL-EKO-07-05467   ŁÓDZKIE
1820Sumisławski DariuszPL-EKO-07-05754   ZACHODNIOPOMORSKIE
1821Sumisławski KrzysztofPL-EKO-07-07057   ZACHODNIOPOMORSKIE
1822Surdyga Anna EwaPL-EKO-07-21089  LUBUSKIE
1823Suwała Andrzej TomaszPL-EKO-07-08591   MAZOWIECKIE
1824Swędrak TadeuszPL-EKO-07-17208   ZACHODNIOPOMORSKIE
1825Sytek Zbigniew BenedyktPL-EKO-07-18114   DOLNOŚLĄSKIE
1826Szabat AlbinPL-EKO-07-17171   ZACHODNIOPOMORSKIE
1827Szady MariuszPL-EKO-07-05271   KUJAWSKO-POMORSKIE
1828Szakiewicz PawełPL-EKO-07-16091   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1829Szałek Anna MałgorzataPL-EKO-07-08613   PODKARPACKIE
1830Szałwińska AleksandraPL-EKO-07-20134   MAŁOPOLSKIE
1831Szałyga JanPL-EKO-07-02027   PODKARPACKIE
1832Szczepankiewicz PrzemysławPL-EKO-07-11032   WIELKOPOLSKIE
1833Szczepański Krzysztof TomaszPL-EKO-07-16108   WIELKOPOLSKIE
1834Szczepkowski PiotrPL-EKO-07-20121   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1835Szczuko WacławPL-EKO-07-11313   PODLASKIE
1836Szczupak Cezary i Edyta PL-EKO-07-04789   ZACHODNIOPOMORSKIE
1837Szczupak CezaryPL-EKO-07-19132   ZACHODNIOPOMORSKIE
1838Szczypiński Jan PL-EKO-07-16151   warmińsko-mazurskie
1839Szczypiński MieczysławPL-EKO-07-18143   ZACHODNIOPOMORSKIE
1840Szepiłło BogdanPL-EKO-07-96033   ZACHODNIOPOMORSKIE
1841Szkarnulis WitoldPL-EKO-07-08539   PODLASKIE
1842Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie , Instytut Rolnictwa, Katedra AgronomiiPL-EKO-07-13032   MAZOWIECKIE
1843Szkoła Jadwiga i MarekPL-EKO-07-08576   PODKARPACKIE
1844Szkołut KrystynaPL-EKO-07-05361   LUBELSKIE
1845Szlagor MarcinPL-EKO-07-08322   MAŁOPOLSKIE
1846Szlęzak Małgorzata MagdalenaPL-EKO-07-18103   DOLNOŚLĄSKIE
1847Szłykowicz KrzysztofPL-EKO-07-04161   DOLNOŚLĄSKIE
1848Szmurło SławomirPL-EKO-07-94049   PODLASKIE
1849Szmurło WładysławPL-EKO-07-94050   PODLASKIE
1850Szostak Ewa ZofiaPL-EKO-07-20078   LUBUSKIE
1851Szpienik JanPL-EKO-07-16250   LUBELSKIE
1852Szpilowski KrzysztofPL-EKO-07-07215   MAŁOPOLSKIE
1853Szrajbert DariuszPL-EKO-07-07268   PODLASKIE
1854Szrejber Szymon PL-EKO-07-08284   kujawsko-pomorskie
1855Sztolcman AnnaPL-EKO-07-19050   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1856Szubert OlgaPL-EKO-07-20130   ŁÓDZKIE
1857Szulc KacperPL-EKO-07-21097  POMORSKIE
1858Szuleta MałgorzataPL-EKO-07-21024   ZACHODNIOPOMORSKIE
1859Szulganiuk MarekPL-EKO-07-10401   LUBELSKIE
1860Szulim MichałPL-EKO-07-12050   MAZOWIECKIE
1861Szulwic JanPL-EKO-07-03125   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1862Szulżycki MarekPL-EKO-07-10075   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1863Szułowicz AdamPL-EKO-07-16229  PODLASKIE
1864Szutenberg Marek i AlicjaPL-EKO-07-04162   POMORSKIE
1865Szybiak Małgorzata JoannaPL-EKO-07-15151   PODKARPACKIE
1866Szybiak Mariusz MariuszPL-EKO-07-01599   PODKARPACKIE
1867Szybiak WładysławPL-EKO-07-01598   PODKARPACKIE
1868Szychulski JanPL-EKO-07-19008   KUJAWSKO-POMORSKIE
1869Szymaniak AlbinPL-EKO-07-15050   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1870Szymaniak Łukasz BartoszPL-EKO-07-15051   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1871Szymaniuk KarolPL-EKO-07-17154   MAZOWIECKIE
1872Szymański KazimierzPL-EKO-07-04434   LUBELSKIE
1873Szymański BogumiłPL-EKO-07-10057   ZACHODNIOPOMORSKIE
1874Szymański Henryk ZbigniewPL-EKO-07-18006   LUBUSKIE
1875Szymański JarosławPL-EKO-07-12062   POMORSKIE
1876Szymborski PiotrPL-EKO-07-20146   KUJAWSKO-POMORSKIE
1877Szymczak EwaPL-EKO-07-12157   ZACHODNIOPOMORSKIE
1878Szymczak GrzegorzPL-EKO-07-07029   KUJAWSKO-POMORSKIE
1879Szymczak WojciechPL-EKO-07-14024   WIELKOPOLSKIE
1880Szymczuk PawełPL-EKO-07-17010   LUBELSKIE
1881Szymiczek WiktorPL-EKO-07-04163   ŚLĄSKIE
1882Szypczyński Andrzej PL-EKO-07-02095   kujawsko-pomorskie
1883Śląska Maria ElżbietaPL-EKO-07-15089   MAŁOPOLSKIE
1884Śledź WojciechPL-EKO-07-07233   KUJAWSKO-POMORSKIE
1885Śledź MarekPL-EKO-07-20057   MAŁOPOLSKIE
1886Śledź WojciechPL-EKO-07-20087  KUJAWSKO-POMORSKIE
1887Ślęk Krzysztof PiotrPL-EKO-07-05145   podkarpackie
1888Ślęzak WojciechPL-EKO-07-90020   ŁÓDZKIE
1889Śliczny JanuszPL-EKO-07-93071   OPOLSKIE
1890Śliwińska AlinaPL-EKO-07-21163  KUJAWSKO-POMORSKIE
1891Śliwińska BożenaPL-EKO-07-21161  KUJAWSKO-POMORSKIE
1892Śliwiński MarcinPL-EKO-07-21162  KUJAWSKO-POMORSKIE
1893Śliwiński GrzegorzPL-EKO-07-21160  KUJAWSKO-POMORSKIE
1894Ślozowski Rafał MaciejPL-EKO-07-17204   WIELKOPOLSKIE
1895Śmiarowski WojciechPL-EKO-07-13080   PODLASKIE
1896Śmierciak Bożydar i JaninaPL-EKO-07-03127   MAŁOPOLSKIE
1897Śmiertka Agata BarbaraPL-EKO-07-11071   MAŁOPOLSKIE
1898Świacki PawełPL-EKO-07-19074   PODLASKIE
1899Świątek LeszekPL-EKO-07-05195   WIELKOPOLSKIE
1900Świderski RafałPL-EKO-07-05365   PODLASKIE
1901Świerczyński RomanPL-EKO-07-17020   ŁÓDZKIE
1902Świerek AnnaPL-EKO-07-11122   ZACHODNIOPOMORSKIE
1903Święćkowski Wojciech PL-EKO-07-04436   podlaskie
1904Świętek JózefPL-EKO-07-07205   MAŁOPOLSKIE
1905Świniarski DariuszPL-EKO-07-17063   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1906Świniarski KryspianPL-EKO-07-16117   KUJAWSKO-POMORSKIE
1907Świszcz AdamPL-EKO-07-05275   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1908Świszcz TomaszPL-EKO-07-05276   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1909Świszcz BartłomiejPL-EKO-07-05485   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1910Tabiś MagdaPL-EKO-07-04435   MAŁOPOLSKIE
1911Tadexim Sp. z o.o.PL-EKO-07-20161   LUBELSKIE
1912Tałandzis JózefPL-EKO-07-12343   PODLASKIE
1913Tański Jacek PL-EKO-07-21144  MAZOWIECKIE
1914Tański WiesławPL-EKO-07-02099   MAZOWIECKIE
1915Tarnowski KrzysztofPL-EKO-07-05366   PODLASKIE
1916Tatak TomaszPL-EKO-07-12035   POMORSKIE
1917Tatarczak Andrzej ZbigniewPL-EKO-07-07921   LUBELSKIE
1918Terlecki ZbigniewPL-EKO-07-19075   PODLASKIE
1919Tkacewicz Artur JarosławPL-EKO-07-18036   ZACHODNIOPOMORSKIE
1920Tkacewicz RobertPL-EKO-07-17033   ZACHODNIOPOMORSKIE
1921Toboła Izabela AgnieszkaPL-EKO-07-12329   ZACHODNIOPOMORSKIE
1922Toboła Jan TadeuszPL-EKO-07-20107   ZACHODNIOPOMORSKIE
1923Toboła JoannaPL-EKO-07-11168   ZACHODNIOPOMORSKIE
1924Toboła MaciejPL-EKO-07-10094   ZACHODNIOPOMORSKIE
1925Tobota MartaPL-EKO-07-21087   MAZOWIECKIE
1926Tokarski MarekPL-EKO-07-06125   MAZOWIECKIE
1927Tołpa AnnaPL-EKO-07-18138   PODKARPACKIE
1928Tomasik BolesławPL-EKO-07-02101   MAŁOPOLSKIE
1929Tomasz MonikaPL-EKO-07-05830   MAŁOPOLSKIE
1930Tomaszczyk MichałPL-EKO-07-18027   MAŁOPOLSKIE
1931Tomaszewski Adam PiotrPL-EKO-07-03131   OPOLSKIE
1932Tomaszewski CezaryPL-EKO-07-11006   MAZOWIECKIE
1933Tomczak MaciejPL-EKO-07-02102   WIELKOPOLSKIE
1934Tomczyk WitoldPL-EKO-07-10225   MAZOWIECKIE
1935Tompalska AnnaPL-EKO-07-12410   PODKARPACKIE
1936Torończak MieczysławPL-EKO-07-03133   DOLNOŚLĄSKIE
1937Trachim Mirosław MarianPL-EKO-07-12326   PODLASKIE
1938Trawińska KatarzynaPL-EKO-07-02051   DOLNOŚLĄSKIE
1939Trawiński JerzyPL-EKO-07-06014   DOLNOŚLĄSKIE
1940Trendowicz TomaszPL-EKO-07-14018   KUJAWSKO-POMORSKIE
1941Trendowicz MateuszPL-EKO-07-10508   KUJAWSKO-POMORSKIE
1942Trocewicz RomanPL-EKO-07-05831   DOLNOŚLĄSKIE
1943Trochonowicz BogusławaPL-EKO-07-21069  LUBELSKIE
1944Trojanowicz Magdalena AgnieszkaPL-EKO-07-17112   WIELKOPOLSKIE
1945Trojanowicz Przemysław PiotrPL-EKO-07-20037   WIELKOPOLSKIE
1946Trojanowski JerzyPL-EKO-07-05471   WIELKOPOLSKIE
1947Trumiński ArturPL-EKO-07-10279   POMORSKIE
1948Trzebiatowski JerzyPL-EKO-07-03137   KUJAWSKO-POMORSKIE
1949Trzeciak MartaPL-EKO-07-17046   PODKARPACKIE
1950Tujak PiotrPL-EKO-07-18044   ZACHODNIOPOMORSKIE
1951Tulińska Sławomira PL-EKO-07-10699   zachodniopomorskie
1952Tulisow JolantaPL-EKO-07-07196   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1953Tur KazimierzPL-EKO-07-04168   POMORSKIE
1954Turek Józef BogusławPL-EKO-07-08111   MAŁOPOLSKIE
1955Turowski Jan PL-EKO-07-11555   zachodniopomorskie
1956Turowski KrzysztofPL-EKO-07-10698   ZACHODNIOPOMORSKIE
1957Turowski MarekPL-EKO-07-12546   LUBELSKIE
1958Tuszyński StanisławPL-EKO-07-08058   DOLNOŚLĄSKIE
1959Tworek ZdzisławPL-EKO-07-11059   DOLNOŚLĄSKIE
1960Tyburczy KrzysztofPL-EKO-07-05083   ZACHODNIOPOMORSKIE
1961Tyburska JaninaPL-EKO-07-02106   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1962Tykarscy Joanna i MariuszPL-EKO-07-04995   KUJAWSKO-POMORSKIE
1963Tykarska LucynaPL-EKO-07-93075   KUJAWSKO-POMORSKIE
1964Tyliszczak MirosławPL-EKO-07-16048   LUBUSKIE
1965Tymiński TomaszPL-EKO-07-06602   MAZOWIECKIE
1966Tymków Adam JanPL-EKO-07-18068  DOLNOŚLĄSKIE
1967Tymoszyńska JoannaPL-EKO-07-07468   ZACHODNIOPOMORSKIE
1968Tyrański ArturPL-EKO-07-05401   LUBUSKIE
1969Tyrański PiotrPL-EKO-07-05621   LUBUSKIE
1970Tyrka SoniaPL-EKO-07-12486   LUBUSKIE Certyfikat cofnięty
1971Tyrkała Grzegorz AdamPL-EKO-07-17026   ZACHODNIOPOMORSKIE
1972Tyszkiewicz KatarzynaPL-EKO-07-98010   LUBUSKIE
1973Tytoń JacekPL-EKO-07-18008   ZACHODNIOPOMORSKIE
1974Ulejczyk Joanna EwaPL-EKO-07-09412   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1975Umerski Mirosław i ReginaPL-EKO-07-05305   POMORSKIE
1976Uminowicz Jarosław MichałPL-EKO-07-12142   PODLASKIE
1977Umiński Janusz PawełPL-EKO-07-15094   MAZOWIECKIE
1978Urban IwonaPL-EKO-07-04094   PODLASKIE
1979Urbańska Beata MagdalenaPL-EKO-07-21174  KUJAWSKO-POMORSKIE
1980Urbański Adam ZbigniewPL-EKO-07-16012   MAZOWIECKIE
1981Urbański Jerzy MarcinPL-EKO-07-05472   ZACHODNIOPOMORSKIE
1982Urbański Witold AndrzejPL-EKO-07-19043   MAZOWIECKIE
1983Vaina Teresa AnnaPL-EKO-07-18069   PODLASKIE
1984Wachnicki-Grymuza Daniel DariuszPL-EKO-07-19139   ZACHODNIOPOMORSKIE
1985Wadlewski RyszardPL-EKO-07-21057   ZACHODNIOPOMORSKIE
1986Wajda WacławPL-EKO-07-08453   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1987Wal RomualdPL-EKO-07-10372   MAŁOPOLSKIE
1988Walczak ArkadiuszPL-EKO-07-21142   ZACHODNIOPOMORSKIE
1989Walczak Leszek i IzabelaPL-EKO-07-92042   POMORSKIE
1990Walczak Bożena PL-EKO-07-12070   zachodniopomorskie
1991Walczak Mariusz TadeuszPL-EKO-07-11296   zachodniopomorskie
1992Walczak Natalia KingaPL-EKO-07-12039   ZACHODNIOPOMORSKIE
1993Walczak RemigiuszPL-EKO-07-13004   ŁÓDZKIE
1994Walczak ZbigniewPL-EKO-07-11027   ZACHODNIOPOMORSKIE
1995Walecki SławomirPL-EKO-07-17044   LUBELSKIE
1996Walenta RomanPL-EKO-07-06136   ŚLĄSKIE
1997Wallefeld GrażynaPL-EKO-07-04808   ZACHODNIOPOMORSKIE
1998Wałukanis Jan PL-EKO-07-09366   podlaskie
1999Wantoch Rekowska IlonaPL-EKO-07-17075   POMORSKIE
2000Wantoch Rekowska Sabina JadwigaPL-EKO-07-09284   POMORSKIE
2001Warechowicz Barbara KrystynaPL-EKO-07-06178   PODKARPACKIE
2002Warmińskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego Sp. z o.o.PL-EKO-07-18083   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2003Warnke Mikołaj JózefPL-EKO-07-20163  POMORSKIE
2004Wasiak MarekPL-EKO-07-03123   MAZOWIECKIE
2005Wasielewski Kazimierz DamazyPL-EKO-07-04445   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2006Wasilewska Agnieszka PL-EKO-07-19018   lubelskie
2007Wasilewski MarcinPL-EKO-07-19068   MAZOWIECKIE
2008Wasilewski MarekPL-EKO-07-14128   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2009Wasilewski Wiesław PL-EKO-07-11470   mazowieckie
2010Wasiuk MałgorzataPL-EKO-07-17059   PODLASKIE
2011Wasiukiewicz FilipPL-EKO-07-05191   ZACHODNIOPOMORSKIE
2012Wasiukiewicz Agnieszka MalwinaPL-EKO-07-11311   ZACHODNIOPOMORSKIE
2013Wasiukiewicz Maciej JanPL-EKO-07-05192   ZACHODNIOPOMORSKIE
2014Wasula PiotrPL-EKO-07-02111   MAŁOPOLSKIE
2015Waszczyszak DariuszPL-EKO-07-04444   MAŁOPOLSKIE
2016Waśkiewicz JanuszPL-EKO-07-20016   ZACHODNIOPOMORSKIE
2017Waśniewska ElżbietaPL-EKO-07-11199   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2018Wattecamp Jolanta MariaPL-EKO-07-19059   POMORSKIE
2019Wawrykowicz Antoni BogusławPL-EKO-07-19099   DOLNOŚLĄSKIE
2020Wąsewicz MałgorzataPL-EKO-07-12200   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2021Wąsowicz Jacek AndrzejPL-EKO-07-19047   MAŁOPOLSKIE
2022Wąsowski ZbigniewPL-EKO-07-21072  MAZOWIECKIE
2023Wdowiak Monika TeresaPL-EKO-07-17200   DOLNOŚLĄSKIE
2024Weckwert MarekPL-EKO-07-06028   ZACHODNIOPOMORSKIE
2025Weckwert PiotrPL-EKO-07-06027   ZACHODNIOPOMORSKIE
2026Weckwert ArkadiuszPL-EKO-07-09138   ZACHODNIOPOMORSKIE
2027Weckwert Filip PiotrPL-EKO-07-20088   ZACHODNIOPOMORSKIE
2028Wedler Urszula i JacekPL-EKO-07-05957   LUBUSKIE
2029Wekwert MariuszPL-EKO-07-20147   KUJAWSKO-POMORSKIE
2030Werbicki DariuszPL-EKO-07-06156   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2031Werecki KazimierzPL-EKO-07-17088   ZACHODNIOPOMORSKIE
2032Weremecki Krzysztof PL-EKO-07-10178   lubelskie
2033Weręgowski KrzysztofPL-EKO-07-16178   KUJAWSKO-POMORSKIE
2034Węgrzyn Włodzimierz PL-EKO-07-12002   zachodniopomorskie
2035Węgrzynowski Leszek KazimierzPL-EKO-07-15097   KUJAWSKO-POMORSKIE
2036Wiatrowska AgnieszkaPL-EKO-07-17096   WIELKOPOLSKIE
2037Wiącek Adam JanPL-EKO-07-12103   LUBELSKIE
2038Wichert ArturPL-EKO-07-08241   PODLASKIE
2039Wichrowski KrystianPL-EKO-07-21141  ZACHODNIOPOMORSKIE
2040Wichrowski RyszardPL-EKO-07-21096  MAZOWIECKIE
2041Wiczyński BronisławPL-EKO-07-10452   ZACHODNIOPOMORSKIE
2042Więckowski IreneuszPL-EKO-07-17047   ZACHODNIOPOMORSKIE
2043Wiklowski RobertPL-EKO-07-04819   MAŁOPOLSKIE
2044Wilczewski MarianPL-EKO-07-21035  LUBUSKIE
2045Wilczyńska ElżbietaPL-EKO-07-14036   LUBUSKIE
2046Wiliński GustawPL-EKO-07-15162   ZACHODNIOPOMORSKIE
2047Wiliński MaciejPL-EKO-07-15163   ZACHODNIOPOMORSKIE
2048Wiliński Tomasz BartłomiejPL-EKO-07-15161   ZACHODNIOPOMORSKIE
2049Wilk Anna IrenaPL-EKO-07-05835   LUBUSKIE
2050Wilkowski MateuszPL-EKO-07-05201   KUJAWSKO-POMORSKIE
2051Wilusz Jarosław PL-EKO-07-09648   zachodniopomorskie
2052Winiarek AndrzejPL-EKO-07-18117  MAZOWIECKIE
2053Winiarski MichałPL-EKO-07-04469   MAŁOPOLSKIE
2054Winiszewski GrzegorzPL-EKO-07-18032   ZACHODNIOPOMORSKIE
2055Winnica Baniewice Sp. z o.o. Sp. Komandytowa PL-EKO-07-16244   ZACHODNIOPOMORSKIE
2056Winnica Nowa Sp. z o.o. PL-EKO-07-17073   ZACHODNIOPOMORSKIE
2057Winnica Pałacu Rajkowo Sp. z o. o. PL-EKO-07-19157   ZACHODNIOPOMORSKIE
2058Wisiecka DanutaPL-EKO-07-10369   POMORSKIE
2059Wiśniewska Lucyna StanisławaPL-EKO-07-19147   ZACHODNIOPOMORSKIE
2060Wiśniewski Grzegorz PL-EKO-07-05371   łódzkie
2061Wiśniewski Przemysław PawełPL-EKO-07-21132  WIELKOPOLSKIE
2062Wiśniewski RomanPL-EKO-07-07054   KUJAWSKO-POMORSKIE
2063Wiśniewski TadeuszPL-EKO-07-21133  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2064Wiśniewski ArkadiuszPL-EKO-07-10216   ZACHODNIOPOMORSKIE
2065Wiśniewski CzesławPL-EKO-07-09314   KUJAWSKO-POMORSKIE
2066Wiśniewski Marek PrzemysławPL-EKO-07-20101   ZACHODNIOPOMORSKIE
2067Wiśniewski Przemysław PawełPL-EKO-07-20164  WIELKOPOLSKIE
2068Wiśniowski Dominik BartoszPL-EKO-07-12267   LUBUSKIE
2069Wiśniowski Maciej AdamPL-EKO-07-12485   LUBUSKIE
2070Witkiewicz WiesławPL-EKO-07-21052   LUBUSKIE
2071Witko AnnaPL-EKO-07-04122   PODKARPACKIE
2072Witkowska Agnieszka AnnaPL-EKO-07-16076   ŁÓDZKIE
2073Witkowska Agnieszka KatarzynaPL-EKO-07-20070   ZACHODNIOPOMORSKIE
2074Witkowski Paweł LeonPL-EKO-07-18067   KUJAWSKO-POMORSKIE
2075Wittchen AgataPL-EKO-07-20123   LUBUSKIE
2076Wittchen DariuszPL-EKO-07-18126   LUBUSKIE
2077Wittchen GertrudaPL-EKO-07-18125   LUBUSKIE
2078Wityk MarekPL-EKO-07-18015   DOLNOŚLĄSKIE
2079Wlizło Bogdan JanPL-EKO-07-20060   DOLNOŚLĄSKIE
2080Władzimiruk JustynaPL-EKO-07-21070  LUBELSKIE
2081Właszyn StefanPL-EKO-07-20126   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2082Włodkowski WojciechPL-EKO-07-05606   PODLASKIE
2083Włodkowski AdamPL-EKO-07-12488   PODLASKIE
2084Wnęk Józef PL-EKO-07-08308   małopolskie
2085Wnuk DariuszPL-EKO-07-19014   POMORSKIE
2086Wojciechowska Renata BożenaPL-EKO-07-11195  ZACHODNIOPOMORSKIE
2087Wojdyła Magdalena DominikaPL-EKO-07-21123  ZACHODNIOPOMORSKIE
2088Wojskowe Koło Łowieckie nr 332 "JODŁA"PL-EKO-07-08611   MAZOWIECKIE
2089Wojskowe Koło Łowieckie nr 42 "Grandel" WKŁ nr 42 "Grandel"PL-EKO-07-13025   WIELKOPOLSKIE
2090Wojtas Andrzej AntoniPL-EKO-07-13119   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2091Wojtaś PatrycjaPL-EKO-07-15067   LUBELSKIE
2092Wojtaś SzymonPL-EKO-07-03004   LUBELSKIE
2093Wojtkowski Bronisław PL-EKO-07-04450   warmińsko-mazurskie
2094Wojtkowski AndrzejPL-EKO-07-03147   ŁÓDZKIE
2095Wojtyła MarekPL-EKO-07-08361   MAZOWIECKIE
2096Wolak Agata i ZbigniewPL-EKO-07-04198   DOLNOŚLĄSKIE
2097Wolak PawełPL-EKO-07-17077   LUBUSKIE
2098Wolna Strefa Sp. z o.o.PL-EKO-07-17172   ZACHODNIOPOMORSKIE
2099Wołukanis MaciejPL-EKO-07-13064   PODLASKIE
2100Worobel JózefPL-EKO-07-04823   MAŁOPOLSKIE
2101Wosiakowski Patryk MichałPL-EKO-07-21122  ZACHODNIOPOMORSKIE
2102Woszkiel JanPL-EKO-07-17070   LUBELSKIE
2103Woś Justyna IzabelaPL-EKO-07-17029   DOLNOŚLĄSKIE
2104Wowak ZdzisławPL-EKO-07-08589   PODLASKIE
2105Woźniak Krystyna i MarekPL-EKO-07-05836   DOLNOŚLĄSKIE
2106Woźniak Maria i HubertPL-EKO-07-05783   DOLNOŚLĄSKIE
2107Woźniak MonikaPL-EKO-07-21059  ZACHODNIOPOMORSKIE
2108Woźnicki Paweł ErwinPL-EKO-07-04111   ZACHODNIOPOMORSKIE
2109Wójcik AndrzejPL-EKO-07-04007   PODKARPACKIE
2110Wójcik MarcinPL-EKO-07-04126   MAŁOPOLSKIE
2111Wójcik KlaudiaPL-EKO-07-15143   LUBELSKIE
2112Wójcik Mariusz JerzyPL-EKO-07-17012   ZACHODNIOPOMORSKIE
2113Wójcik StefaniaPL-EKO-07-17152   POMORSKIE
2114Wójcik WojciechPL-EKO-07-04451   PODKARPACKIE
2115Wójtowicz Tomasz KrzysztofPL-EKO-07-06047   ZACHODNIOPOMORSKIE
2116Wrona AndrzejPL-EKO-07-20105   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2117Wrona MonikaPL-EKO-07-12245   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2118Wrona Piotr PL-EKO-07-06358   PODKARPACKIE
2119Wronka Wojciech PiotrPL-EKO-07-17034   mazowieckie
2120Wróbel GrzegorzPL-EKO-07-04825  DOLNOŚLĄSKIE
2121Wróbel Patryk StanisławPL-EKO-07-16233   LUBELSKIE
2122Wróbel PiotrPL-EKO-07-04208   DOLNOŚLĄSKIE
2123Wróblewski MirosławPL-EKO-07-16138   ZACHODNIOPOMORSKIE
2124Wrzalik Mieczysław PL-EKO-07-21007  WIELKOPOLSKIE
2125Wrzeszcz Stanisław JanPL-EKO-07-12201   ŁÓDZKIE
2126Wujczak JerzyPL-EKO-07-16179   WIELKOPOLSKIE
2127Wydro DariuszPL-EKO-07-18097   PODLASKIE
2128Wydrychiewicz CzesławaPL-EKO-07-20090   ŁÓDZKIE
2129Wypych MarcinPL-EKO-07-07604   ZACHODNIOPOMORSKIE
2130Wyrembek MariuszPL-EKO-07-04828   ZACHODNIOPOMORSKIE
2131Wyrembek AleksandraPL-EKO-07-16180   ZACHODNIOPOMORSKIE
2132Wyrembek Piotr BolesławPL-EKO-07-21045  ZACHODNIOPOMORSKIE
2133Wyrwa RyszardPL-EKO-07-10593   PODKARPACKIE
2134Wyrzykowski WitoldPL-EKO-07-01025   MAZOWIECKIE
2135Wysocka KatarzynaPL-EKO-07-21119  LUBELSKIE
2136Wysocki Leszek AndrzejPL-EKO-07-16086   KUJAWSKO-POMORSKIE
2137Wysokińska BożenaPL-EKO-07-10360   LUBELSKIE
2138Wysokińska MonikaPL-EKO-07-21036  POMORSKIE
2139Zabłocki KrzysztofPL-EKO-07-11475   ZACHODNIOPOMORSKIE
2140Zaborowska Agnieszka MarlenaPL-EKO-07-12202   POMORSKIE
2141Zaborowski GrzegorzPL-EKO-07-20052   MAZOWIECKIE
2142Zach EdwardPL-EKO-07-16152   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2143Zacierka MichałPL-EKO-07-12482   OPOLSKIE
2144Zadróżny TomaszPL-EKO-07-06177   ZACHODNIOPOMORSKIE
2145Zadworna SaraPL-EKO-07-06469   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2146Zagroda Szczęśliwych Zwierząt Sp. z o.o. sp. K.PL-EKO-07-14075   WIELKOPOLSKIE
2147Zając Janusz PL-EKO-07-02120   opolskie
2148Zając PawełPL-EKO-07-08936   MAŁOPOLSKIE
2149Zakierska EwaPL-EKO-07-08103   ZACHODNIOPOMORSKIE
2150Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB-Kołbacz Sp. z o.o.PL-EKO-07-08369   ZACHODNIOPOMORSKIE
2151Zakład Rolny "NIWA" Sp. z o.o. ZR "NIWA"PL-EKO-07-17162   LUBELSKIE
2152Zakład Rolny Bieniów Sp. z o.o.PL-EKO-07-18109   DOLNOŚLĄSKIE
2153Zakrzewska KrystynaPL-EKO-07-05498   MAZOWIECKIE
2154Zakrzewski Adam JózefPL-EKO-07-13426   MAZOWIECKIE
2155Zalewska MagdalenaPL-EKO-07-21081  PODLASKIE
2156Załęski KarolPL-EKO-07-16099   MAZOWIECKIE
2157Załęski KrzysztofPL-EKO-07-21178  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2158Zaprucki JózefPL-EKO-07-04840   DOLNOŚLĄSKIE
2159Zaremba GrzegorzPL-EKO-07-17143   LUBELSKIE
2160Zaremba MariuszPL-EKO-07-10402   LUBELSKIE
2161Zaremba RyszardPL-EKO-07-07218   MAZOWIECKIE
2162Zarzycki KrzysztofPL-EKO-07-05376   MAŁOPOLSKIE
2163Zasada Marek RobertPL-EKO-07-21079  ZACHODNIOPOMORSKIE
2164Zasławski Zdzisław MaciejPL-EKO-07-08377   ZACHODNIOPOMORSKIE
2165Zaśko PiotrPL-EKO-07-09148   ZACHODNIOPOMORSKIE
2166Zatorski AleksanderPL-EKO-07-06038   ŁÓDZKIE
2167Zawadzka Anna PL-EKO-07-16207   lubuskie
2168Zawadzki WojciechPL-EKO-07-21078  PODLASKIE
2169Zawalski Radosław KazimierzPL-EKO-07-21106  ŁÓDZKIE
2170Zawistowski MarianPL-EKO-07-07390   PODLASKIE
2171Zbigniew Siedlecki Alina SiedleckaPL-EKO-07-15039   LUBELSKIE
2172Zbozień HenrykPL-EKO-07-06214   MAŁOPOLSKIE
2173Zdanis Jerzy PL-EKO-07-16171   podlaskie
2174Zdanowicz BożenaPL-EKO-07-09034   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2175Zdunek PiotrPL-EKO-07-10518   LUBELSKIE
2176Zdunowski KarolPL-EKO-07-15083   KUJAWSKO-POMORSKIE
2177Zdziarski MaciejPL-EKO-07-04187   KUJAWSKO-POMORSKIE
2178Zdziarski PiotrPL-EKO-07-04188   KUJAWSKO-POMORSKIE
2179Zeller Agnieszka BarbaraPL-EKO-07-21164  ŚLĄSKIE
2180Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w GolądkowiePL-EKO-07-09268   MAZOWIECKIE
2181Zespół Szkół Rolniczych w SmolajnachPL-EKO-07-95027   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2182Zębała JacekPL-EKO-07-10480   KUJAWSKO-POMORSKIE
2183Zibrow-Sławek KarolinaPL-EKO-07-05099   LUBUSKIE
2184Zielińska JoannaPL-EKO-07-15110   DOLNOŚLĄSKIE
2185Zieliński IreneuszPL-EKO-07-05701   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2186Zieliński Hubert RafałPL-EKO-07-18045   ZACHODNIOPOMORSKIE
2187Zielony Folwark Joanna SułekPL-EKO-07-18081   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2188Zięba Mirosław KazimierzPL-EKO-07-12292   DOLNOŚLĄSKIE
2189Ziętara KrzysztofPL-EKO-07-03150   ZACHODNIOPOMORSKIE
2190Ziętara MonikaPL-EKO-07-17142   ZACHODNIOPOMORSKIE
2191Ziętara-Wysocka JoannaPL-EKO-07-03096   ZACHODNIOPOMORSKIE
2192Zimorodzki Piotr AleksanderPL-EKO-07-11340   ZACHODNIOPOMORSKIE
2193Ziobrowska Paulina MonikaPL-EKO-07-21148  OPOLSKIE
2194Ziobrowska StanisławaPL-EKO-07-06245   OPOLSKIE
2195Ziobrowski ŁukaszPL-EKO-07-08326   OPOLSKIE
2196Ziobrowski MarekPL-EKO-07-07023   DOLNOŚLĄSKIE
2197Ziółkowski KrystianPL-EKO-07-11335   WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2198Złakowska IlonaPL-EKO-07-19040   MAZOWIECKIE
2199Złoch Daniel LeszekPL-EKO-07-12278   POMORSKIE
2200Zwoliński Kamil SylwesterPL-EKO-07-06357   LUBUSKIE
2201Zych MagdalenaPL-EKO-07-10002   MAŁOPOLSKIE
2202Zydor AndrzejPL-EKO-07-05764   WIELKOPOLSKIE
2203Zydor Leszek KrzysztofPL-EKO-07-16021   ZACHODNIOPOMORSKIE
2204Zygadło DominikPL-EKO-07-05404   MAŁOPOLSKIE
2205Żaczek IwonaPL-EKO-07-05483   PODKARPACKIE
2206Żak MałgorzataPL-EKO-07-05872   LUBELSKIE
2207Żbikowski Piotr PawełPL-EKO-07-20136  KUJAWSKO-POMORSKIE
2208Żebrak KrzysztofPL-EKO-07-17007   MAŁOPOLSKIE
2209Żegarski JanuszPL-EKO-07-17119   PODLASKIE
2210Żelisko Krzysztof KazimierzPL-EKO-07-01231   PODKARPACKIE
2211Żeszot TomaszPL-EKO-07-19024   ZACHODNIOPOMORSKIE
2212Żmijewski AdamPL-EKO-07-19158   PODLASKIE
2213Żmuda BogusławaPL-EKO-07-15075   PODKARPACKIE
2214Żółtański JacekPL-EKO-07-13136   WIELKOPOLSKIE
2215Żółtowski PatrykPL-EKO-07-10085   ZACHODNIOPOMORSKIE
2216Żuchlińska BarbaraPL-EKO-07-06455  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2217Żukowski Lech StanisławPL-EKO-07-08208   PODLASKIE
2218Żukowski Waldemar PiotrPL-EKO-07-20045   PODLASKIE
2219Żydyk MichałPL-EKO-07-12004   POMORSKIE
2220Żylińska TeresaPL-EKO-07-11190   PODLASKIE
2221Żyliński PiotrPL-EKO-07-09263   PODLASKIE
2222Żynda RadosławPL-EKO-07-18135   PODLASKIE
2223Żywczak StanisławPL-EKO-07-06062   MAŁOPOLSKIE
2224Żywica JuliaPL-EKO-07-18123   ZACHODNIOPOMORSKIE
2225Żywica MariaPL-EKO-07-18124   ZACHODNIOPOMORSKIE
2226Żywicki Dariusz KazimierzPL-EKO-07-15029   LUBUSKIE
2227Żywiec Ernest ZbigniewPL-EKO-07-13066   LUBELSKIE

Powrót

Copyright ©2012 AGRO BIO TEST